Nawigacja pomocnikiem w podróżowaniu

Przemieszczanie się było kiedyś dość zawikłanym procesem, pochłaniającym sporo czasu i wysiłku. Nierzadko jeszcze nie wstaliśmy z fotela a już pot ściekał nam po grzbietach ze zmęczenia, bowiem potrzeba było zaprojektować przebieg całej wycieczki - od początku do końca, zakupić (albo wypożyczyć) mapy punktu docelowego, względnie zdać się na pilotów znających miejscowe drogi.
zaparkowane rowery
Oprawcowane przez: halfrain
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do owych przygotowań oczywiście trzeba było sporo czasu oraz wigoru które moglibyśmy zużyć w odmienny sposób, np. badając regionalną kulturę, albo mieć czas na inne przyjemności, niekoniecznie powiązane z projektowaną wyprawą.

Na szczęście dziś dysponujemy narzędziami wysoce upraszczającymi podróżowanie. Pewien czas temu wyprodukowano urządzenia elektroniczne Garmin, które gładko poprowadzą nas do celu wycieczki dzięki wmontowanym planom wszystkich miejscowości. Urządzenia elektroniczne Garmin potrafią nas prowadzić, ponieważ stosują do wyznaczania naszej teraźniejszej pozycji sieci sputników krążących nad Ziemią.

Te nadzwyczaj precyzyjne narzędzia działają bez względu na warunki pogodowe. Warunkiem poprawnego działania naszej mapy elektronicznej jest stała modernizacja programu. Da nam ona nie tylko teraźniejszą mapę Polski ale również mnóstwo najróżniejszych wiadomości pomocnych kierowcy w czasie podróżowania (np. podkreślone zostaną punkty niebezpieczne, planowane prace drogowe lub inne utrudnienia).


Sprawdź też

Oryginalne meble w rewelacyjnych zestawach

Pokój hotelowy
Oprawcowane przez: Walter Schärer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowoczesne komplety mebli, te niesamowicie cenione, cieszą się powodzeniem z wielu różnych powodów. W szczególności ze starannością są dopracowywane projekty mebli hotelowych, których jakość oraz nazwyczajna różnorodność zachwycają szczególnie.


Dodatkowo urządzenia elektroniczne Garmin wyposażone zostały w wersję głosową - ciekawa strona.
elektronika
Oprawcowane przez: ASSA ABLOY Sicherheitstechnik Gm
Na podstawie: ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH
Przyjemnym głosem lektor powiedzie nas po przewidciekawa strona Jeśli zdarzy się nam zmienić trasę takie urządzenie przeliczy ją w taki sposób, by w każdym przypadku trafić do mety, stąd bez żadnego problemu można w dowolnej chwili zboczyć z wytyczonej trasy, aby móc obejrzeć coś co niespodziewanie nas zainteresuje. Nie ma zatem przeszkód aby z potomkami pojechać w jakieś urocze miejsce napotkane w czasie podróżowania, urządzenia elektroniczne Garmin i tak doprowadzą nas do finału podróży bez zbytecznego stresu.

Wzmiankowane urządzenia z racji swoich niedużych rozmiarów przydadzą się nie tylko kierowcom ale i piechurom wędrującym np.

Jeżeli chcesz wyszukać artykuły na ten temat, to przejdź tutaj (http://www.jk-busczesci.pl/category/mercedes-setra-uklad-kierowniczy) i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

po górach bądź innych manowcach, a i cykliści będą zadowoleni z nawigacji oferowanej przez wspomniane przedsiębiorstwo.
21/09/08, 07:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.