Rozrywka dla żądnych mocnych wrażeń

Zabawy umysłowe, układanki, szarady, od wieków intrygowały ludzi. W okresie, gdy szare komórki są przymuszone do prężnego myślenia, człowiek czuje, iż istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Toteż, kiedy rozum musi funkcjonować pod presją, kiedy człowiek wie, iż by nie przegrać musi się pośpieszyć – w tym momencie czuje, iż może nawet umrzeć.
escape room warszawa
Oprawcowane przez: Materiały prasowe


piosenki
Oprawcowane przez: Tae Sandoval Murgan


szkoły
Oprawcowane przez: AKADEMIA WILANOWSKA
Na podstawie: AKADEMIA WILANOWSKA


To uczucie, choć nie jest dla ludzi o słabych nerwach, od dawien dawna było uznawane za niesamowite wydarzenie. Takie poczucie obiecuje wam firma Escape Room Warszawa - zobacz escape room warszawa. Escape roomy są dosyć świeżą formą rozrywki towarzyskiej. Cały fun polega na tym, iż w umówionym okresie czasu grupka graczy ma się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeśli im się nie powiedzie – odnoszą porażkę. Mamy 3 pomieszczenia każde z innym motywem. Pierwszy urządzony jest w stylu zamkowej sali tortur. Ludzie będą się czuć w niej nieprzyjemnie, przez wzgląd na użycie sztucznej krwi. Co więcej pomieszczenie jest klimatyzowane, toteż w środku odczuwalna jest temperatura ok. 14 stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej zmusza grupę do pośpiechu. W pokoju o łącznej wielkości 25 metrów kwadratowych zmieściliśmy drewniane dyby, cele z posłaniem ze słomy, madejowe łoże, przykute do ściany kajdany żeliwne oraz mnóstwo mniejszych narzędzi do torturowania. Gracze będą mieli za zadanie odkryć w czasie trwania zadania mroczną tajemnicę pokoju i zmierzyć się z naprawdę okropnymi wyzwaniami, żeby odnaleźć klucz do zamka. Escape Game Warszawa zaprasza zaś do odkrycia tajemnicy pochowanej wraz z kapitanem pirackiego statku. Jak mawia powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. Wewnątrz poczujecie się jak na dnie morza.
Jak mogło dojść do owej sytuacji? Czy stoi za tą sprawą sprytny pierwszy oficer, czy być może calutka załoga? A może to kapitan zwariował i pogrzebał przy okazji swoich kamratów? Musicie się tego wszystkiego dowiedzieć w czasie 45 minut, w innym wypadku pozostaniecie razem z kapitanem na wieczność w głębinach oceanu Atlantyckiego.


Nie czekajcie aż ktoś odbierze wam okazję wejścia do jednego z tych pokoi, żeby poznać zagadkę, jaką skrywa przed światem. Escape Room to świetna zabawa dla paru przyjaciół, pełna doznań.
19/02/05, 01:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.