Jak ogromne pieniądze krążą w Sieci?

Żaden człowiek wręcz nie wyobraża sobie co zdołałby kupić za sumę 3 miliardów dolarów. Gdy ludzie przyzwyczajeni są do pobierania programów komputerowych za darmo, Mark Zuckenberg, właściciel portalu FB takową sumę zamierzał zapłacić za pewną aplikację. A jej właściciele odrzucili propozycję.

youtube
Na podstawie: pixabay.com
A co właściwie miało być towarem kontraktu? Aplikacja snapchat Polska, jaka kasuje fotografie zaraz po ich przesłaniu. Brzmi frapująco, nieprawdaż? Jeśli dodamy, że portal snapchat Polska zespala w sobie dużą liczbę 100 milionów odbiorców, sprawa stanie się trochę prostsza. Tak, ogromna jest chęć sprzedawania swoim użytkownikom różnych promocji. Snapchat Polska to powstały parę lat temu komunikator internetowy, jaki ma wielką liczbę odbiorców. Przesyłają one wzajemnie przeszło 700 milionów fotek dziennie. Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje też możliwość przesyłania pomiędzy użytkownikami plików video i funduszy. Program jest dostępny również na telefony komórkowe, dzięki czemu można by korzystać z tego świadczenia w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Sprawdź też

Fotografia modelek: w jaki sposób uzyskać interesujący klimat zdjęcia oraz zatroszczyć się o skuteczny przekaz?

Modelka pozująca w bieliźnie
Oprawcowane przez: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby wykonać profesjonalne zdjęcie modelki należy zdawać sobie sprawę z wszelkich elementów składających się na efekt końcowy. Każdy fotograf musi wiedzieć w jaki sposób skutecznie przedstawić emocje modelki oraz jej unikalną urodę. Powinniśmy mieć na uwadze, jakie wytyczne musi spełniać profesjonalna fotografia, co pozwala osiągnąć określony rezultat.


Równie ogromną popularność posiada w Sieci serwis YouTube w Polsce, który wszakże jest nieco bardziej modny niż Snapchat Polska. Jak wielu użytkowników rozumie, YouTube w Polsce pozwala na umieszczanie plików video, jakimi mogą być przykładowo filmy z wakacji, klipy czy np. filmy dokumentalne - polski youtube.

YouTube w Polsce zezwala także wystąpić w Sieci różnym posiadającym ciekawą pasję ludziom. Portal daje okazję zamieszczania tzw. kanałów rzeczowych, na jakich właściciele pokazują różne wiadomości. Na YouTube w Polsce znajdziemy więc kanały odnoszące się do kosmetyki, przeszłości, filmów, itp.
19/01/30, 13:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.