Jak się rozwija turystyka w państwach południowej Azji, czym turystów kusi mało znana Kambodża.

Południowa część Azji od dawna kusi turystów swoją egzotyką i wspaniałą przyrodą a kraje takie jak Tajlandia czy Wietnam co roku odwiedzane są przez setki tysięcy urlopowiczów. Powoli dołącza do tego grona Kambodża, która otrząsa się z niedawnych wojennych zniszczeń.
wycieczka Kambodża
Tragedie, jakie w minionym okresie czasu rozgrywały się w tym miejscu spowodowały jego ogromne zniszczenie, lecz mimo wszystko mieszkańcy wolno wracający do normalności są ogromnie życzliwi i przyjaźni. Również władze zaczęły dostrzegać bardzo duży potencjał turystyki, wiedzą jak wiele może to dać ich gospodarce, i można zauważyć że kraj ten coraz bardziej otwiera się na turystów.

Ten dający do myślenia materiał po prostu należy poznać. Dotyczy pokrewnej problematyki, zatem na pewno warto go przeczytać. Kliknij - uczciwie zalecamy ten portal (https://activtour.pl/kierunek/ocean-indyjski/).

Oczywiście Kambodża nie ma tak rozbudowanej turystycznej bazy jak sąsiadujące kraje. Nadal jest krajem nie zmienionym przez zagranicznych turystów i pieniądze które przywożą, nadal można ujrzeć w niej prawdziwe oblicze Azji. Turyści muszą się także liczyć z tym, że standard hoteli może znacznie odbiegać od ogólnie znanych standardów, niekiedy też mogą być zaczepiani przez sprzedawców, żebraków i różnych naciągaczy.

Sprawdź też

Luksusowe a także niezbyt drogie pensjonaty i mieszkania w Tatrach

Góry Stołowe
Oprawcowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl
Nie ma wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy również pamiętać, że czymś niesamowicie istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar komfortowe, a jeszcze oprócz tego niezbyt drogie. Co w takim razie powinna robić osoba, która szuka eleganckich oraz relatywnie tanich noclegów w przykładowo Zakopanem, więc stolicy Tatr?


W powodu tego wszystkiego wycieczka do Kambodży nie będzie najlepszym pomysłem dla osób, które szukają luksusu i rozrywki. To jest raczej wyjazd dla osoby, która lubi odkrywać inne kraje, ich mieszkańców i zwyczaje. W Kambodży znaleźć można bardzo dużo ciekawych miejsc które można zwiedzać, ale nie dotrze się tam luksusowym autokarem - często trzeba korzystać z lokalnego transportu czy nawet pieszo pokonywać długie trasy.

Jednym z najciekawszych miejsc tego regionu jest bez wątpienia Angkor, który był dawną stolicą Imperium Khmerów. Jest to najbardziej rozbudowany świątynny kompleks na świecie, i co roku coraz większa liczba turystów przyjeżdża go zobaczyć. Popularne stają się również nieduże nadmorskie kurorty, powoli zaczynają nabierać specyficznego turystycznego klimatu. Coraz większa liczba turystów bardzo chętnie odkrywa uroki tego wspaniałego miejsca - wakacje Kambodża są oferowane obecnie przez większość biur turystycznych, a dwa tygodnie tam spędzone z pewnością dostarczą niesamowitych przeżyć (sprawdź:wakacje - Kambodża).
wakacje - Kambodża
19/12/16, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.