Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Polska to oczywiście nie jakieś Chiny albo Holandia - a więc zasadniczo rowery wśród mieszkańców Polski niestety nie odgrywają tak znaczącej roli. Jednakowoż pod względem jazdy rowerem, błyskawicznie doganiamy trochę bardziej rowerowe nacje.

wycieczka rowerowa
Oprawcowane przez: MoBikeFed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy zresztą odróżnić dwa typy rowerzystów - tacy rowerzyści, którzy najzwyczajniej w świecie traktują własny rower jak zwykły środek komunikacji i te osoby według to których rower jest wspaniały, lecz tylko do typowej rekreacji. Oczywiście te grupy niejako się łączą, ale w zasadzie ciężko nie dostrzec, że istotnie właśnie takie grupy są zauważalne. W sumie nie ma najmniejszego sensu przekonywać internautów do dojeżdżanie rowerem do pracy, bo tak czy siak każdy ma własny rozum, ale należy wspomnieć, iż akurat w przypadku jazdy dla rozrywki, bez cienia wątpliwości warto lobbować, to pewnik. W takim razie dużo chętniej zakupujmy rowery Łomża, a później w żadnym wypadku nie powodujmy, iż swój rower będziemy widzieć tylko raz na rok. Trzeba możliwie jak najczęściej poruszać się rowerem, w wielu przypadkach nawet jacyś śmiałkowi wyciągają rower na zimę. To w sumie stosunkowo popularny proceder.

siodełko rowerowe
Oprawcowane przez: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com
A więc argumenty za tym by regularnie, przynajmniej trzy razy w ciągu tygodnia pojeździć na rowerze. Ruch na świeżym powietrzu sprawia, że wreszcie możemy tak jakby odpocząć, podładować akumulatory, wiadomo - w akurat przypadku za częstego przesiadywania we własnym domu niemalże idzie zwariować. Warto także docenić rowery pod względem estetycznym: jeżeli będziemy jeździli na rowerze, automatycznie nasza sylwetka będzie atrakcyjniej wyglądała. Często panie mawiają, że choć cieszą się perfekcyjną wagą, tak czy siak bardzo lubią kolarstwo głównie z przyczyn dot. wyglądu.

Zaciekawił Cię ten temat? Nie czekaj, tylko zobacz nowy wpis (https://www.ng24.pl/pl/c/KOLYSKI-WAGI-MATY-SIATKI-STOJAKI/43), który niewątpliwie niezwykle Cię zaciekawi. Zobacz!

W szczególności pupa jest częścią ciała, która niejako jest ładniej wyglądająca - właśnie w skutek jazdy na rowerze. Poza tym, rower powoduje, że niejako mamy okazję spotkać interesujących ludzi. I uważajmy: przecież w wielu przypadkach rowerzyści narzekają na warunki na drogach. Niestety te "zażalenia" mają pokrycie w świecie rzeczywistym - przeczytaj więcej na .
21/09/29, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.