Te programy na komputer będą optymalne dla twojego partnera, bez wątpienia mu się spodobają

W obecnych czasach naprawdę dużo osób spędza czas przy komputerze, serfując w sieci, korzystając z przeróżnych programów albo aplikacji, jak również grając w różnorodne gry. W tym ostatnim prym wiodą przede wszystkim panowie, choć też kobietom zdarza się grywać w ciekawe tytuły. Kobiety - czasami całkiem słusznie - są zdania, że gra komputerowa może okazać się zadowalającym upominkiem dla ich partnera. To całkowicie realne, jednak należy wybrać oraz zakupić wartościowe tytuły, najlepiej zgodne z zainteresowaniami danego gracza.

postać z gry
Oprawcowane przez: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie gry uwielbiają panowie?

Mężczyźni najczęściej sięgają po gry sportowe, wojenne i strategiczne, chociaż naturalnie nieraz kupują też inne tytuły.

Przyznasz chyba, że omawiany tekst jest nieschematyczny. Jeśli więc masz chęć poznać go głębiej, zobacz informacje (https://www.viva-system.pl/oferta/pistolety-co2.html) opublikowane w tym serwisie.

W przypadku jeśli gracz preferuje gry strategiczne, trzeba rozważyć zakup stronghold 3, tytułu spotykanego również pod mianem Twierdzy. To gra osadzona w okresie średniowiecza oraz skupiająca się na kwestiach ekonomicznych. W sytuacji, gdy gracz woli gry akcji bądź wojenne, idealnie odnajdzie się strategia wojenna ghost recon future soldier. To jedna z wersji gierek sygnowanych nazwiskiem popularnego autora książek - więcej pomocy.

A może coś zręcznościowego?

Sprawdź też

Gdy pragniesz czerpać ogromną radość z własnego modelarskiego hobby, kup akumulatory i wpraw model w ruch

Przenośna bateria Gum Plus
Oprawcowane przez: Apple
Na podstawie: Apple
Modelarstwo zaliczane jest do jednych z bardziej cenionych form zajmowania czasu po pracy. Nie brak ludzi lubiących składanie różnych modeli, tak i pociągów, pojazdów wojskowych, jak i wozów oraz samolotów. Z gotowych modeli można zrobić oryginalną prezentację.


Od czasu do czasu użytkownicy wolą coś zręcznościowego, podobne gry pozwalają na chwilę odpoczynku, jak też na sprawdzenie swych własnych umiejętności. W przypadku, kiedy interesuje nas tego rodzaju gra, możemy nabyć world of goo. To gra zręcznościowo-logiczna, która polega na układaniu przeróżnych konstrukcji. Jej walorem jest charakterystyczna grafika oraz radosny klimat. Pewni panowie gustują również w przeróżnych symulatorach. To gry, w których trzeba wejść w jakąś rolę. W przypadku german truck simulator gracz zostaje kierowcą samochodów ciężarowych. Dzięki takim grom użytkownicy mogą poczuć się jak prawdziwi kierowcy ciężarówek lub zarządcy floty samochodowej (sprawdź więcej). Podobne symulatory zezwalają też jeździć pociągami lub sterować samolotem, każdy więc wybierze grę dla siebie.

granie na komputerze
Oprawcowane przez: Tim Regan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami można pograć online

W sytuacji, jeśli pragnie się pograć, ale nie zamierza się kupować programu, można szukać gier online. To bardzo popularna alternatywa. Dzięki stronom w sieci gracze otrzymują dostęp do różnych gier całkiem za darmo albo z możliwością wykupienia specjalnego abonamentu na wersję premium.
21/11/11, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.