Akcesoria wojskowe dostępne w Internecie - saperki oraz kombinierki Leatherman.

W sklepie online z militariami kupić można m.in saperki i kombinierki - multitool leatherman.
W sklepie online dostępne są małe, lekkie, skręcane saperki z kilofem, kompasem, piłą oraz pokrowcem. Saperki stworzone są przez angielską, renomowaną firmę. Saperki wykonane są z wysokiej jakości stali, emaliowanej farbą co czyni ją odporną na wszelkie warunki atmosferyczne.Saperki stworzone są z solidnego metalu pokrytego warstwą matowej farby zabezpieczającej.

szpadel
Oprawcowane przez: fmckinlay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szpadel przymocowany jest do rękojeści za pomocą nitów. Poręczna konstrukcja saperki daje możliwość zminimalizowania wymiarów narzędzia do minimum. Saperkę używać można jako motykę po odpowiednim ułożeniu łopatki. Łopata ma dwie krawędzie z ostrą piłką która ułatwia kopanie, a także umożliwiającą wycinanie korzeni czy krzaków. Saperka na zakończeniu posiada gumową rękojeść zapewniającą dobry chwyt.W komplecie znajduje się miękki pokrowiec zapinany na rzep. Po złożeniu saperka chowana jest do pokrowca, który posiada solidne klamry umożliwiające przymocowanie do pasa lub plecaka. Saperki używać można jako łopaty, kilofa, piły, otwieracza czy (kompas wbudowany został w rękojeść). Saperka przydatna jest w domu, samochodzie, na działce, podczas wycieczki pieszych wędrówek czy na rybach Najnowsza kombinierka Multitool Leatherman to bestseller tejże firmy. Wygodne rękojeści, możliwość otwarcia 4 narzędzi bez rozkładania kombinerek w tym dwa jedną ręką oraz 2 gniazda dla wymiennych końcówek śrubokrętów to najważniejsze plusy ulepszonego Multitool Leatherman.


Sprawdź też

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli co przydatnego są dostępne w militariach online?

gadżety militarne
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Hobby strzeleckie to jedno ze starszych aktywności człowieka. Strzelanie kojarzymy zwłaszcza z wojną, ale te jakkolwiek nie koncentruje się wyłącznie na walce, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to również całe rytuały związane z polowaniami, ale i rywalizacją w sporcie oraz aktywną turystyką. Na jakie sprzęty natkniemy się w propozycjach sklepów z militariami online?

noże
Oprawcowane przez: Schweiz-Russland
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szkielet oraz wszystkie narzędzia, zrobiono z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano obróbce termicznej, co sprawiło, że każdy element ma optymalną do swojej funkcji - twardość. Multitool Leatherman to nie tylko użyteczność i wytrzymałość, ale też bezpieczeństwo dla dłoni. Ostrza gładkie, ostrze nożowe ząbkowane, piłę i pilnik można otworzyć bez rozkładania kombinerek. Dzięki otworom pod kciuk ostrza można szybko otworzyć jedną ręką.

Jeżeli intryguje Cię ciąg dalszy statek po trawie tego wpisu zachęcamy do kolejnego tekstu, który znajduje się pod tym linkiem. W nim rozproszymy wszelkie Twoje wątpliwości.

Narzędzia od zewnątrz blokowane są blokadami typu liner-lock, co zapewnia komfortową obsługę nawet jedną ręką, reszta narzędzi zabezpiecza blokady typu back-lock zwalniane przyciskiem w tylnej części rączek kombinerek.Gniazda śrubokrętów z zestawem dwustronnych końcówek różnego typu, gwarantują szeroki zakres prac montażowych i naprawę różnorodnego sprzętu.Komfortowe przenoszenie zapewnia znajdująca się w zestawie kabura oraz odejmowany klips który umożliwia przypięcie tool’a za paskiem albo o krawędź kieszeni. Niska cena i ciekawy wygląd czynią z tego typu akcesoriów idealny pomysł na prezent przykłady:
22/03/14, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.