Relaks w górach idealny dla wszystkich

Polska jest krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się również pochwalić bardzo szerokimi górami. Oba te punkty są najpopularniejszym kierunkiem wyjazdowym lokalnych turystów. Jednak Bałtyk, tak jak najlepszy jest na Lato, zimą nie ma już dużo nam do zaproponowania.


Dlatego w tym okresie należy spróbować swoich sił na stromych stokach, których znajdziemy mnóstwo zarówno w Karkonoszach jak i w Tatrach.


Coraz częstszą opcją typowaną przez rodziny są wyjazdy na narty w czasie Bożego Narodzenia wyjazdy narciarskie. Gdyż nie każdy chce parę dni przed Wigilią spędzić w kuchni, przyrządzając akrobatyczne potrawy. Część osób woli te chwile spędzić na stoku w otoczeniu najbliższych. Jednak przy wybraniu tego typu opcji, nie musisz się martwić, że owe święta będą mało tradycyjne. Bowiem ośrodki przyjmujące gości w tym czasie, mają im do zaproponowania nie tylko nocleg i niepowtarzalne krajobrazy, ale również posiłki wpisane w cenę. W tym również tradycyjna, składająca się z dwunastu dań, Wigilia.


wyjazdy na narty
Oprawcowane przez: heipei
Na podstawie: http://www.flickr.com


Młode osoby często własne wyjazdy na narty aranżują w gronie bliskich znajomych, nierzadko na czas Sylwestra . Gdyż alternatywa przemierzania stoków przez kilka dni dla niejednego jest bardziej atrakcyjna, niż spijanie szampana o północy pod lokalnym ratuszem. Można wynająć sobie cały pensjonat w górach, jeżeli uda nam się zainteresować większą liczbę osób. Wówczas wyjazd nie wyniesie nas dużo, a z pewnością będzie dla nas ciekawy. Sam wieczór sylwestrowy można spędzić na kuligu, który jest nierzadko z tej okazji organizowany w niedalekich miejscowościach.


samolot na lotnisku
Oprawcowane przez: Gerard van der Schaaf
Na podstawie: http://www.flickr.com


wypoczynek w górach w sezonie zimowym to z pewnością niezapomniane doznanie.


Sprawdź też

Udając się na wakacje warto zadbać o odpowiedni nocleg - pensjonat Polanica Zdrój

Polanica-Zdrój
Oprawcowane przez: Waldemar Jan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie można dostrzec, że coraz więcej ludzi wyjeżdża na wakacje w rozmaite rejony kraju. Jest to pożądane zjawisko, które zaświadcza o tym, iż Polacy chcą poznać piękne okolice swej ojczyzny.


Oprócz cudownej, śnieżnej aury, można tam również podziwiać urzekające widoki. Poza tym, miłośnicy nart polubią długie, rozłożyste stoki i komfortowe gondole. To wszystko spotkamy w polskich schroniskach górskich, także należy przemyśleć swoje plany na zimowe ferie.
21/02/16, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.