Czym jest escape room? Parę niezbędnych wskazówek

Powstanie escape room jest związane z rozwojem wirtualnych gier. W roku 1988 zjawiła się na sklepowych półkach pierwsza gra która składała się przede wszystkim z zaprezentowanego na ekranie monitora tekstu. Zadaniem w grze było dotarcie, a następnie opuszczenie zamkniętego pomieszczenia. Gry na komputer zostały przeniesione do świata rzeczywistego. W ten sposób narodziła się nowa era wspaniałych gier , w których trzeba myśleć.
Komputerowe gry escape room stały
spotkanie koleżanek
Na podstawie: pixabay.com
się ekspresowo popularne. Wraz z biegiem czasu więc przeniesiono je do świata rzeczywistego. Zaczęły tworzyć się tajemnicze pomieszczenia, z których wyjście jest możliwe po rozwiązaniu łamigłówek logicznych i serii testów. Escape room Gdańsk, które ma do zaoferowania to jeden z pierwszych tego pokroju wnętrz, które zjawiły się w naszym kraju.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to tutaj również jest zamieszczona świeża treść (http://demostenes.com.pl/), która z pewnością Ci się spodoba.

Escape room Gdańsk, które proponuje to pomieszczenia, w których można przeżyć wspaniałą przygodę między innymi w Komnacie Zbrodni lub w Agencji Detektywistycznej (zobacz ofertę: zabawa w Escape Room w Gdańsku). Wnętrza są zlokalizowane w samym centrum Gdańska, bez żadnego kłopotu można dotrzeć do nich korzystając z komunikacji miejskiej. Gdańsk nie jest oczywiście jedynym miejscem, w którym warto korzystać z
przyjaciółki
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
tego pokroju gier. Działają one w wielu innych potężnych miastach Polski. Jest wśród nich oczywiście escape room Gdynia.

Sprawdź też

Poszukujesz nieszablonowej atrakcji albo pomysłu na szczególny podarek? Pomyśl o grze w typie escape

escape room
Oprawcowane przez: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Impreza towarzyska, wieczór panieński, czy najzwyklej nużący weekend - wyróżnia się różnorakie okoliczności, w których poszukuje się rozrywek. Co uczynić, jeśli imprezy w klubach muzycznych są już oklepane i ma się chęć na coś rzeczywiście wyjątkowego i niecodziennego? Można zdecydować się na wspaniałą atrakcję, jaką są gry na żywo, jak chociażby Escape Room.

Escape room Gdynia to propozycja nie tylko dla kilkuosobowej grupy przyjaciół (w pokoju idealnie są w stanie zabawiać się nawet dwie osoby) (więcej informacji: zabawa w escape room w Gdynii.) Wspaniałą przygodę można przeżyć nawet w dużej grupie. Do dyspozycji graczy podano dwa pokoje: Fantazmat i Tajemnice Wiktora Fritza. Nie ma znaczenia, czy zdecydujemy się brać udział w grze w Gdyni lub w Gdańsku na rozwiązanie zagadek i opuszczenie zamkniętego wnętrza mamy aż sześćdziesiąt minut. Escape room stały się niezwykle modne. Dla wielu uczestników są odskocznią od normalnych zajęć. Coraz częściej są one także dobierane jako miejsce do zorganizowania jedynego w swoim typie wieczoru panieńskiego lu kawalerskiego. Ich popularność stale rośnie, stale rośnie liczba miast, w których tworzone są tajemnicze pokoje ucieczki. Ich listę znajdziemy w Internecie szukając hasło escape room. Z całą pewnością escape room to interesująca rozrywka, która zasługuje na uwagę.
21/12/26, 11:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.