Pragnienie swojej książki może się spełnić. Wystarczy tylko mieć wenę do pisania, którą przelewasz na kartkę.

Możemy zaobserwować, że w dzisiejszych czasach każda sławna osoba wydaje dzieła. Nie istotne jaka jest tematyka tekstu, chociaż często jest . Trudno, że normalny pracownik pracujący na etacie nie zabiera się za to, bo najczęściej nie posiada pieniędzy. A może zadajmy sobie pytanie: jak wydać książkę za darmo?


Ogromna ilość zapisków, kartki latające po domu, a jak zadasz pytanie co to jest, to dana osoba mówi, że lubi sobie czasem popisać, wylać emocje na kawałek kartki. Niestety na tym kończy się przeżycie z pisaniem.
publikacja
Oprawcowane przez: Marko Polo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety nikt tego nie czyta, czasami zaufanej osobie pozwoli zapoznać się z tematem. Czemu tak się dzieje? Najczęściej jest to myślenie, że tak naprawdę trzeba zapłacić w to dużą ilość pieniędzy, żeby to się mogło zwrócić. W tym przypadku możemy się pomylić, w obecnych czasach można opublikować utwór bez jakichkolwiek opłat. Jak to uczynić? W 2011 roku powstał pierwszy w Polsce serwis self-publishing Wydaje.pl. Self-publishing to nic innego jak rozpowszechnianie utworów, utworów bez udziału księgarń i sponsorów. Poza tym autor ma całkowitą kontrolę nad notatkami przez siebie stworzonymi. Ogromną korzyścią jest to, że każdy może upowszechnić książkę, również w postaci ebooka i może zarabiać pieniądze na sprzedaży. Wystawić można każdą tematykę od fantastyki po prace naukowe, w tematyce nie ma rzeczy zabronionych. Serwis ten jest również serwisem społecznościowym pomiędzy wydawcami, chcącymi to przeczytać i autorami.


Możemy zauważyć, że chociaż serwis działa od niedawna, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników pisania i zarówno czytania. W tej księgarni online możemy wyszukać też dużą ilość publikacji na zasadzie esejów o zróżnicowanej tematyce także politycznej. Wydaje.pl działa na zasadzie zachodnich zamienników typu Amazon.com czy Lulu.com. Opisywany portal wyprzedził również takiego giganta jak empik, jeśli chodzi o propozycję wydawania książek. Skoro mamy taką możliwość, aby tak naprawdę bez żadnych utrudnień wydać utwór, nie ma żadnych przeciwwskazań, wystarczy tylko chcieć. Wśród wspomnianych portali wydających książki, warto również wspomnieć o Ebookred.pl.
Nie pisz już tylko do poduszki z myślą w głowie, że i tak tego nikt nie przeczyta. A jeśli zadasz sobie w głowie pytanie „jak wydać książkę za darmo”, już nie musisz szukać odpowiedzi.
21/10/03, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.