Popularne trasy lotnicze

Pomimo że generalnie lubimy poznawać cały glob i śmiało można stwierdzić, iż cele naszych wypraw są ograniczane praktycznie jedynie przez budżet, na pewno jest kilka takich tras, które cieszą się największym powodzeniem.


Z tego powodu przewoźnicy ciągle zwiększają liczbę przelotów, by sprostać oczekiwaniom podróżnych.
Współcześnie działa wiele różnorodnych linii lotniczych. Do niedawna w Polsce praktycznie mówiło się wyłącznie o jednym przewoźniku, lecz ostatnio na dobre zadomowiły się u nas
lot
Oprawcowane przez: blu-news.org
Na podstawie: http://www.flickr.com
rozliczne zagraniczne linie i powstało się parę całkowicie nowych, rodzimych (znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie). Mimo takiej różnorodności trasy lotów oferowane przez rozmaite firmy niezwykle często się pokrywają. Bierze się to z tego, iż świat posiada wiele takich miejsc, które praktycznie wszyscy podróżujący chcą zwiedzić: Egipt, Grecja, Rzym - można by długo tak wyliczać. Te regiony oraz wiele innych, o jakich tu nie napisano cieszą się ogromną popularnością już od dziesiątek lat, dlatego nic dziwnego, iż następne pokolenia chcą przekonać się, co tak pociągało ich poprzedników w tych miejscach. Trasy lotów są więc w całkiem sporym zakresie zbliżone, lecz to nie oznacza, iż przewoźnicy proponują praktycznie ten sam asortyment - różnią ich samoloty, poziom obsługi, ceny, godziny przylotów i tym podobne.


trasy lotów
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednakże nie wszystkie loty wiążą się z urlopem - czasami wręcz przeciwnie. Sporo z nas pracuje w innych krajach, zatem lata w celach pracowniczych (przekonaj się). Czasami również te podróże mają charakter rodzinny - gdy odwiedzamy bliskich żyjących za granicą.


Wydaje się, iż taki charakter mają najczęściej loty Kraków Londyn - kilka lat temu mnóstwo młodych osób opuściło kraj, aby poszukać swojej szansy w Wielkiej Brytanii. Z reguły największe natężenie takich lotów ma miejsce w grudniu.
19/04/27, 09:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.