Escaperoom Gdańsk cieszy się sporym powodzeniem

Co mamy szansę robić z przyjaciółmi?

Jeśli umawiamy się z przyjaciółmi, do wyboru mamy parę możliwości. Możemy zebrać się u kogoś w mieszkaniu, albo wyjść na miasto i nawiedzić jeden z rozpoznawanych pubów. Możemy też się umówić na dłuższą jazdę na rowerze, lub na oglądanie nieznanych zakątków naszego miasta. Rzeczywiście mamy tu dużo opcji do wybrania i jedynie od nas będzie zależało co weźmiemy i na ile produktywny będzie ten czas spędzony z przyjaciółmi, lecz co robić jeśli wszystko co możliwe już sprawdziliśmy i marzy nam się, żeby doświadczyć czegoś odmiennego, niesamowitego, co na długo pozostanie w naszej pamięci?


drzwi
Oprawcowane przez: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdańsk pozwoli nam się sprawdzić

Gdy posiadamy ochotę na jakąś zabawę i równocześnie chcemy przetestować siebie samych, jak również naszych przyjaciół, to trzeba się dowiedzieć, co ma szansę nam zaoferować escaperoom Gdańsk. Będzie to specjalny pokój, wzorowany na scenariuszu filmu, albo jakiejś książce, w którym jesteśmy zamknięci na godzinę oraz korzystając z przeróżnych podpowiedzi, musimy odnaleźć klucz, który zezwoli nam na wyjście z niego. Dzięki takiemu zadaniu mamy szansę przetestować siebie oraz przyjaciół w troszkę niecodziennych momentach, sprawdzić jak poradzimy sobie ze stresem i logicznym myśleniem.

Koniecznie zweryfikuj ofertę (https://lonsdale-benlee.pl/kontakt.html) dotyczącą zbioru pokrewnych tekstów. Są one umieszczone na innym tego rodzaju portalu - zobacz je.

Poza tym jest to pomysł na nietypowe spędzenie czasu ze znajomymi, podczas którego, kto przewidzi, może dowiemy się czegoś nowego o sobie nawzajem? Najistotniejsze jest tutaj to, by właściwie się bawić oraz poczuć się jak jeden z naszych ulubionych bohaterów - zobacz.


zagadka
Oprawcowane przez: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy może sobie zezwolić na jego odwiedzenie

Warto powiedzieć, że wynajęcie takiego pokoju nie jest drogą sprawą, a ponieważ rozkładamy koszty między cztery, a czasem nawet sześć osób, to pieniądze, które powinniśmy na to wyłożyć są małe.

Interesujące opisy czekają na Ciebie na kolejnej stronie, która jest poświęcona tej samej dziedzinie. Wejdź w link i dowiedz się ponadto (https://magicplay.pl/?pl_o-nas,3) dodatkowych wątków.

Przez to też nawiedzenie takiego pomieszczenia staje się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie widzą, że spokojnie mają szansę sobie na to pozwolić (wow!).
20/10/16, 08:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.