Marzą ci się gorące źródła i lodowe wodospady? Nic prostszego! Pędź na Islandię!

W ostatnich czasach wycieczki na Islandię stają się coraz popularniejsze. Islandia nie jest niedrogim kierunkiem wypraw, ale wartą ją zwiedzić, ponieważ ma wiele do zaoferowania.
Zaplanowane wycieczki na Islandię wycieczki na islandię to doskonały sposób, aby zwiedzić ten kraj zimą.airwaves festival islandia
Oprawcowane przez: Harco Rutgers
Na podstawie: http://www.flickr.com


Poruszanie się po kraju autem nie jest łatwe, gdyż jest tam dużo śniegu i pogoda bywa kapryśna. Dlatego auto z napędem na cztery koła to dobra decyzja. Na północno-wschodnim krańcu kraju możemy delektować się lodowymi lagunami. Możemy również pływać w gorących basenach, kiedy wkoło jest śnieg i mroźna temperatura. Cudownym przeżyciem może być również wyprawa statkiem na północy kraju, gdzie można zapolować na wieloryby. Naturalnie tylko z aparatem zdjęciowym. Zatem polowanie jest doprawdy podziwianiem. Dla takich przeżyć warto pocierpieć na zimnym wietrze i chłodzie.


Fani muzyki również w zimę znajdą coś dla siebie. Airwaves Festival Islandia dowiedz się więcej o airwaves festival islandia to wydarzenie muzyczne, które odbywa się corocznie w Reykjavíku w listopadzie. Pierwsza odsłona miała miejsce w 1990 roku i odbywa się nieprzerwanie do teraz. Airwaves Festival Islandia >> wycieczki islandia jest trafnym wyborem dla wszystkich tych, którzy pragną posłuchać regionalną muzykę. Impreza nie zamyka się jednakże w ramach jedynie folkloru. zespoły z różnych krajów.
Islandia oczarowuje swoją naturą, krajobrazami, smacznym jedzeniem i miłymi ludźmi.

Spodobał Ci się zaprezentowany post? Jeżeli tak, poznaj użyteczne informacje, które z pasją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule (http://www.metfix.com.pl/oferta/elementy-zlaczne/opaski-zaciskowe/).

Mimo że znajduje się na końcu Europy, trzeba tam się wybrać.
19/11/14, 14:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.