Dragon Ball - manga, serial animowany i cykl gier komputerowych, które zachwycają kolejne pokolenia.

Pomimo ogromnych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, w polskiej rzeczywistości nie brakuje fanów japońskich kreskówek.


Jedną z najlepiej rozpoznawalnych produkcji tego typu jest z pewnością Dragon Ball. Bazą scenariusza serialu stała się manga autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem pomysłów dla tego słynnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Chociaż od światowej premiery pierwszego cyklu anime minęły trzy dekady, nadal cieszy się ona wielkim uznaniem wśród dzieci i dorosłych wielbicieli tego gatunku. Przygody Son Goku, Bulmy i Kuririna emocjonują kolejne pokolenia widzów, a wiele firm stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, produkując rozmaite przedmioty z bohaterami anime - dragon ball ps3.


Nic dziwnego więc, że gigantycznym sukcesem okazały się również gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ukochanych bohaterów i rozegranie porywających pojedynków. Jedną z popularniejszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja liczy sobie już sześć lat, nadal zaskakuje graczy rewelacyjną grafiką i szeregiem pomysłowych rozwiązań.


Sprawdź też

Z jakich powodów niektóre z gier zostają kultowymi, kochanymi przez graczy produkcjami.

kościół
Co roku w sklepach pojawiają się dziesiątki nowych gier, lecz tylko niewielu produkcjom udaje się odnieść faktyczny sukces. I gra taka nie tylko świetnie będzie się sprzedawać, ale też każde kolejne wydanie powoduje niesamowite emocje u grających, jacy nie będą się mogli doczekać następnej części.


Katowice
Na podstawie: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to klasyczna bijatyka, w której walki przeplatają się z wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu postaci, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.


Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami.

Jeśli zainteresował Cię ta tematyka, to odwiedź (http://chalwa.pl/chalwa-krojona/) pozostałe dane na ten temat. Będą tak samo wciągające i zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Aby podłączyć kontroler do komputera należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie - kupię sobie driver na pc. Driver PC możemy bez problemu pobrać z Internetu.
22/06/10, 11:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.