Dragon Ball - manga, serial animowany i cykl gier komputerowych, które zachwycają kolejne pokolenia.

Pomimo ogromnych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, w polskiej rzeczywistości nie brakuje fanów japońskich kreskówek.


Jedną z najlepiej rozpoznawalnych produkcji tego typu jest z pewnością Dragon Ball. Bazą scenariusza serialu stała się manga autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem pomysłów dla tego słynnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Chociaż od światowej premiery pierwszego cyklu anime minęły trzy dekady, nadal cieszy się ona wielkim uznaniem wśród dzieci i dorosłych wielbicieli tego gatunku. Przygody Son Goku, Bulmy i Kuririna emocjonują kolejne pokolenia widzów, a wiele firm stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, produkując rozmaite przedmioty z bohaterami anime - dragon ball ps3.


Sprawdź też

Korzystnie wyruszyć w świat, by przeżyć różne przygody? Jakie wyprawy mogą zapaść najbardziej w pamięć?

żąglówka
Oprawcowane przez: Yacht Rent
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób pragnie gdzieś podróżować. Męczy nas czasami życie stateczne, z pracy do pracy, boimy się, iż takim sposobem nie będzie mieć żadnych ciekawych wspomnień. Jak naprawdę już mamy dość normalnego i statycznego życia postanawiamy coś z tym zrobić. Bardzo często wybieramy się na wakacje, bo nie ma innego wyboru. Wiele osób jednakże rzuca wszystko i rusza w świat na dłużej. Ostatnio coraz więcej osób jest na to zdecydowana.


Nic dziwnego więc, że gigantycznym sukcesem okazały się również gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole umożliwiają fanom wcielenie się w ukochanych bohaterów i rozegranie porywających pojedynków. Jedną z popularniejszych gier opierających się na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja liczy sobie już sześć lat, nadal zaskakuje graczy rewelacyjną grafiką i szeregiem pomysłowych rozwiązań.


Katowice
Na podstawie: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to klasyczna bijatyka, w której walki przeplatają się z wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu postaci, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia zmagań i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.


Bijatyki to pozycje, przy których doskonale sprawdzają się kontrolery. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie - kupię sobie driver na pc.

Przydałoby Ci się kompleksowe objaśnienie (https://www.clarias.pl/akcesoria-c-785_855.html) tego tematu? W takim razie nie zwlekaj i przejdź do następnej strony. Tam czekają na Ciebie bardzo drobiazgowe wpisy.

Driver PC możemy bez problemu pobrać z Internetu.
21/10/08, 07:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.