Z jakich powodów niektóre z gier zostają kultowymi, kochanymi przez graczy produkcjami.

Co roku na rynku ukazują się dziesiątki nowych gier, lecz tylko niewielu produkcjom udaje się osiągnąć faktyczny sukces. I gra taka nie tylko bardzo dobrze będzie się sprzedawać, ale też każde kolejne wydanie wywołuje niesamowite emocje u graczy, którzy nie będą mogli się doczekać następnej części.
stres
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


plaża - wakacje
Oprawcowane przez: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tak samo jest przy kultowych Simsach. Ich trzecia część nawiązuje oczywiście do największych zalet swoich poprzedniczek, ale daje równocześnie zupełnie nowe możliwości. Grę można kupić we wszystkich dobrych sklepach, a w zestawie otrzymuje się nagraną płytkę oraz cd key sims 3 do jej uruchomienia. Jest na tyle wciągająca, że rozpoczynając granie należy się nastawić na to, że się wstanie po wielu przegranych godzinach.


kościół


Kolejną kultową produkcją jest call of duty psp - , świetna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych. Aktualnie ostatnią wersją jest cod modern warfare, umiejscowiona we współczesnym świecie.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeżeli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem niewątpliwie także Cię zainteresuje!

Podczas rozgrywki da się przejąć kontrolę nad dużą ilością postaci, a także uczestniczyć w niejednej rozbudowanej misji. Doskonale jest dopracowana szata graficzna, dzięki czemu gra ma rewelacyjny klimat, a jednocześnie bardzo dobrze oddane najróżniejsze szczegóły.

Aby rozwijać się w tym dziale - kontynuuj poszukiwania (https://www.eccoholiday.com/samolotem/) kolejnych interesujących wątków w różnych artykułach. Kliknij w ten link i studiuj do woli.

Pośród graczy ogromną popularnością w dalszym ciągu się cieszy wcześniejsza wersja, czyli cod 3.
Ona z kolei, tak samo jak poprzedniczki, osadzona jest w czasie działań wojennych, w tym przypadku w czasie lądowania aliantów w Normandii - . Na pewno grając w tę produkcję nie można się nudzić, ponieważ autorzy zaoferowali wiele atrakcji, takich jak na przykład skoki ze spadochronem.
20/05/01, 07:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.