Już dzisiaj, przemyśl jak uciec od problemów i stresów dnia codziennego, do polanickiego kurortu na Ziemi Kłodzkiej

Czasami w wielości codziennych powinności nie pamiętamy, że i nam niezbędny jest odpoczynek i odprężenie. Jak oderwać się od hałasu i odnaleźć miejsce, w którym czas się zatrzymuje. Relaks w obecnych czasach, posiada różnorodne znaczenie. Pragnąc wypocząć od stresu nie wystarczy udać się na wakacje. Musimy umieć wykorzystać te dni w taki sposób, by owocnie uciec od codziennej rutyny, zająć nasz umęczony organizm czymś nietypowym. Polanicki kurort na Ziemi Kłodzkiej hotel wellness to miejsce, które jest dla nas niezbędne, by odpocząć.


kliknij
Oprawcowane przez: Ian Petersen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uzdrowisko polanickie leży na Ziemi Kłodzkiej, wśród niezbyt wysokich ale urzekających swym urokiem Sudetów. Polanica Zdrój, malownicza i nieskalana wielkim przemysłem. Panujący tu mikroklimat podgórski, unikatowe warunki przyrodnicze oraz mnogość źródeł wód leczniczych, stanowi o uzdrowiskowym charakterze miejscowości. Uzdrowisko ściąga od dawna zwiedzających i jest sławetnym i lubianym miejscem fantastycznego wypoczynku w województwie dolnośląskim. To wyjątkowe miejsce odpoczynku dla całego organizmu. Możemy mieć pewność, że po wyjeździe z tego urzekającego miejsca, przez długi czas będziemy cieszyć się w pełni sił witalnych.


Aby w stu procentach oderwać się od realiów dnia codziennego i zagwarantować sobie dobre odprężenie, można skorzystać z proponowanych przez Hotele robotnicze Łódź rytuałów pielęgnujących, wykonywanych przy dźwiękach relaksujących melodii. Zabiegi spa, oddziałują na organizm upiększająco. Zabiegi spa, posiadają
dzień w SPA
Oprawcowane przez: Walter Schärer
Na podstawie: http://www.flickr.com
także charakter zdrowotny, dzięki temu, że wpływają na poprawę naszej formy fizycznej.

W hotelowym centrum spa, możemy poddać się wielogodzinnym zabiegom, które wciągną nas w magiczny świat (kliknij w link Polecane zabiegi upiększające w obrębie relaksujących ceremonii, to bogaty wybór zabiegów począwszy od nałożenia maseczek, po różnego typu masowanie ciała wykonywane przy użyciu naturalnych przedmiotów, aż po aromatyczne kąpiele. Hotel wellness w uzdrowisku polanickim to droga do wspaniałego nastroju.
21/05/14, 09:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.