Samochodem na lotnisko - skorzystaj z postoju!

Wrocław, jak wypadło na stolicę Dolnego Śląska, mieści całkiem duże lotnisko międzynarodowe, z niego każdego dnia korzysta tysiące turystów, nie tylko Wrocławian, ale również obcokrajowców.


Jeśli sam wybierasz się w lot z tego miejsca, posiadasz parę opcji dojazdu do lotniska.

Zainspirował Cię naszwpis?! Przygotowaliśmy wyjątkowo dla ciebie dodatkowe info, dlatego kliknij kluczowy link na ten temat.

Najbardziej komfortową, i wbrew podejrzeniom najbardziej opłacalną, będzie przeprawa swoim autem.


Sprawdź też

Jeśli poszukujemy wyjątkowych ścieżek rowerowych to dobrze będzie wziąć pod uwagę rejon Zakopanego i Roztocza

Muzeum
Oprawcowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli uwielbiamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie idealnych tras oraz zorganizować wyjazd ze znajomymi. Polska posiada naprawdę wiele kilometrów pięknych i niezwykłych tras o każdym poziomie trudności.


Gdyż całkiem duży parking lotnisko Wrocław posiada. Umiejscowiony jest on dwie minuty drogi od głównego wejścia na terminal, dlatego bez problemu zdążysz dojść z jednego miejsca na kolejny. Lecz najbardziej interesująca w tym wszystkim będzie cena - karnet postojowy na parking lotnisko Wrocław, za cały tydzień użytkowania, kosztuje jedynie 40 złotych. Jeżeli chcielibyśmy dostać się do tego punktu z centrum miasta taksówką, na pewno czterdzieści złotych wystarczyłoby nam wyłącznie na pokrycie połowy podróży. Oczywiście, posiadamy także opcję dojazdu na miejsce z pomocą autobusu miejskiego, jednak opcja ta sprawdza się wyłącznie w ciągu dnia, bowiem nie kursuje on w porach nocnych.


Jeżeli ciekawi cię tani parking lotnisko Wrocław jest twym przeznaczeniem, nie musisz z wyprzedzeniem rezerwować sobie na nim miejsca. Jego teren jest bowiem tak rozległy, że jest odpowiednia liczba miejsca dla każdego. Jeżeli jednak podróżujesz bardzo dużo i chciałbyś częściej korzystać z tego parkingu, możesz wypożyczyć sobie miejsce - przykładowo takie usytuowane w bardzo bliskiej odległości od wejścia. Dzięki temu droga od samochodu do odprawy zabierze ci 2 razy mniej czasu.


zima
Na podstawie: www.morguefile.com


Jeżeli wybierasz się w podróż i niezbędny jest ci tani parking lotnisko Wrocław ma idealną opcję dla siebie.


Bowiem na jego obszarze znajdziesz wielki areał, na którym możesz pozostawić auto na cały czas trwania twojej podróży. Cena za taką usługę jest całkiem ciekawa, dlatego dobrze jest ją wykorzystać.
20/09/06, 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.