Fajne i równocześnie dobrze spełniające swoją rolę etui? Szukamy najlepszego futerału

To całkiem normalne, iż kiedy mamy nowiutkie urządzenie, nie tylko zachwycamy się ich możliwościami, lecz także troszczymy się o nie i staramy się, by ich nie zrzucić, nie zarysować i nie uszkodzić. W jaki sposób najlepiej ochronić je przed zarysowaniami? Kupić funkcjonalne etui.


Elektroniczne urządzenia przenośne, jak smartfony czy laptopy – jak wskazuje ich nazwa – służą do tego, by korzystać z nich wszędzie. Żeby używać ich bezpiecznie, warto nabyć coś, co ułatwi ich przenoszenie i w razie czego zamortyzuje upadek i ochroni przed zbyt niską lub za wysoką temperaturą (co ma szkodliwe działanie na baterię). LG Magna etui czy inny model sprawdzonego futerału bardzo często także usprawnia używanie urządzeń które ze sobą nosimy - w sklepie.

Jeśli opracowany tutaj artykuł pochłonąć Cię i chcesz więcej, to zapewne przypadnie Ci do gustu link do witryny hurtownia papierosów, gdzie wyszukasz więcej postów.

Całkiem niezłym zabezpieczeniem przed porysowaniem smartfona, jakie możemy w każdym sklepie nabyć, jest folia ochronna na ekran i na tył. Folia niestety nie uchroni naszego smartfona przed silniejszymi uderzeniami, po których mogą pojawić się np. pęknięcia - LG Leon 4G LTE.

etui na telefon
Oprawcowane przez: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
W tym celu dobrze jest porozglądać się za specjalnym futerałem, które będą solidnie osłaniać telefon, ale wycięcia (przykładowo na obiektyw aparatu) będą ułatwiały używanie go. Obecnie na smartfon można wybrać wiele nakładek.

Kliknij ten odnośnik, a wtedy zdobądź więcej szczegółów odnoszących się do analizowanej w tym serwisie zagadnień. Otrzymasz wtedy głębszą wiedzę.

LG Magna etui sprawdzi się idealnie, bo zasłania znaczną część smartfona, nieźle go przy tym ochraniając. Tak samo etui Apple iPhone 6 – to stosunkowo drogi telefon, więc mocne zabezpieczenie jest bardzo wskazane - iphone 6 case. Co więcej dobrze wiedzieć, iż w internecie ujawniono szczegóły innowacyjnego patentu firmy Apple, który ma zabezpieczać ekran iPhone'a i bliskich mu sprzętów przenośnych przed uszkodzeniem. Idea ta opiera się o sprytny amortyzator, włożony pomiędzy ekran a obudowę smartfona. Lecz póki patent nie jest powszechnie stosowany, stosujmy etui Apple iPhone 6.


Tanim sposobem na ochronę są gumowe osłony. Ciasno przylegają do urządzenia, lecz zakłada się je tylko na krawędzie smartfona. Bardzo ważne jest, żeby dobierać je dokładnie do modelu, który mamy, żeby były dopasowane do ułożenia klawiszy i gniazdek. Osłona z silikonu, czyli „plecki”, także zapewni bezpieczeństwo, bo chroni cały jego tył, a do tego – tak jak bumpery – powoduje, iż wygodniej trzyma się je w ręce i nie wyślizgują się.
19/11/27, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.