Super sposób na genialną rozrywkę

Gdy zastanawiasz się, dokąd wybrać się w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski pojawił się escape room Gdańsk. To miejsce, które na bank zaskoczy większość osób. W czym rzecz? Otóż w Gdańsku zostało stworzone miejsce z pokojami, z których należy uciec, czas na ucieczkę to 60 minut. Można wybierać spośród pokojów skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów i pokoju, w którym będziemy musieli odszukać skarb zrabowany przez korsarzy.

Do wybranego pokoju wchodzimy w dwie lub pięć osób drzwi zostają zamknięte i rozpoczyna się zabawa. Dostajemy wskazówki, poszukujemy rozwiązań i musimy znaleźć wszystko, by zdążyć przed czasem.

Nie jesteś w stanie doczekać się następnych wpisów? Mamy dla Ciebie hiperłącze do serwisu (http://www.legovisko.pl/legowisko-dla-szczeniaka), które da Ci możliwość, by zaznajomić się z wielką dawką świeżych treści.

Zabawy jest, co niemiara. Trzeba tylko mieć ochotę rozwikłać zagadkę. To idealna rozrywka dla ludzi, którzy poszukują czegoś innego. Zamiast znowu chodzić po plażylub siedzieć w ogródku piwnym rzeczywiście warto poczuć zew przygody.

Całkowicie inny wymiar zabawy

Sprawdź też

Hotel- sposób wygodny wypoczynek. Przyjdź w to miejsce a nie pożałujesz

Warto jest wybrać się na spacer albo skorzystać z autobusów i zobaczyć te piękne zakątki. Hotel udostępnia gościom nie tylko przytulne, ale również rozległe pokoje. Każdy z nich ma dużą łazienkę, w której można wziąć odprężającą kąpiel i naprawdę odetchnąć.


escape room
Oprawcowane przez: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pewnie nieraz mieliśmy ochotę być w środku którejś filmowej zagadki i pokazać głównemu bohaterowi, co powinien zrobić, bo przecież przed telewizorem wszystko to wydaje się tak proste. Obecnie możemy zostać częścią akcji. Otóż możemy wybrać się do escape room Gdańsk - To metoda na spędzenie czasu na grze, w której musimy brać czynny udział. Żeby się wydostać z danego pomieszczenia należy przeanalizować wiele wskazówek poukrywanych w pokoju, na pozór banalna sprawa, jednak wychodzi na to, że sześćdziesiąt minut może nam nie wystarczyć. I nagle okazuje się, że filmowy bohater rzeczywiście nie ma tak prosto. Czasem nawet najprostsze wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest wyśmienita.

Zawsze to coś innego, a w dodatku są aż 3 pokoje do wyboru (dowiedz się więcej: ) i wkrótce będzie też czwarty. Tak, więc gdy raz wybierzemy się w to miejsce, to będziemy mogli wrócić sprawdzić się w innych zagadkach. Powinniśmy powiedzieć o tym znajomym, żeby i oni mogli tam pójść, kto wie może znajdzie się wśród nas jakiś drugi Sherlock Holmes, bo na bank będzie mnóstwo radochy i wiary w to, że w jakiś sposób się uda wyjść z wybranego przez nas pokoju bez szwanku. Oczywiście wszystko jest całkowicie bezpieczne, chodzi tu po prostu o to żeby rozruszać umysł, ale nie zalegając w fotelu, a po prostu ruszając się i poszukując wskazówek, które prowadzą do wyjścia.
21/10/07, 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.