Pani szuka pana a pan pani

Trudno brnąć przez życie w pojedynkę szczególnie, kiedy nie mamy już nastu lat i marzy nam się stabilizacja. Jednak, jeśli w naszym otoczeniu nie ma żadnej osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się zainteresowali, to można spróbować poszukiwań przez Internet. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Być może ktoś będzie zainteresowany. Ludzie wstawiają bardzo różne ogłoszenia.
randka
Oprawcowane przez: Segafredo Zanetti
Na podstawie: Segafredo Zanetti
Niektórzy piszą dużo, inni są niezbyt wylewni. Pewne osoby dorzucają swoje zdjęcia inne nie. Wszystko jest zależne od tego, jaki mamy charakter. Ale, jeżeli postanawiamy pójść na taką randkę z Internetu, tzn. z osobą poznaną przez Internet to postawmy na jakieś publiczne miejsce i dajmy znać komuś ze znajomych, że idziemy się z kimś spotkać. Nigdy nie wiadomo, kto w rzeczywistości jest po drugiej stronie ekranu.


Sprawdź też

Fotobudka na hulanki - świetna atrakcja dla każdego

impreza
Oprawcowane przez: AlphaGeek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fotobudka to modne urządzenie, które gwarantuje błyskawiczne robienie zdjęć razem z ich wydrukiem. Fotobudki w wielu przypadkach możemy spotkać w parkach rozrywki lub galeriach handlowych, aczkolwiek dużo firm oferuje w dzisiejszych czasach wynajem takiej maszyny. Fotobudkę można wynająć na wesele, bal, spotkanie integracyjne i na każdą inną uroczystość! Doskonale nadaje się na wszystkie znaczące imprezy rodzinne. Coraz więcej ludzi entuzjastycznie wynajmuje fotobudkę, bo sprzyja ona doskonałej, udanej zabawie.


Poszukiwania swojej drugiej połówki

Dziś ludzie szukają swojej drugiej połówki przez Internet. Nie jest to proste, bo w sieci jest pełno osób, które nie mówią prawdy, ale są też szczerzy i normalni ludzie, którzy w końcu maja ochotę
kolacja
Oprawcowane przez: Sigma International
Na podstawie: Sigma International
kogoś poznać. Jeżeli chodzi o granice wiekowe, to jest pełny przekrój, zaczynając od osób w wieku trzydziestu lat bez górnej granicy wieu. Bywa, że młodsi członkowie rodziny tworzą swoimi babciom lub dziadkom profile na portalach randkowych dla osób starszych. Nie lubimy patrzeć, jak któraś z bliskich osób siedzi sama cały dzień w domu i nawet nie ma, z kim porozmawiać. Czasem pani szuka pana, który po prostu zostanie jej bratnią duszą - . A czasem młoda matka z dzieckiem chce poznać odpowiedzialnego mężczyznę, który da jej i dziecku poczucie bezpieczeństwa.


Życie to wiele scenariuszy, bywa, że największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem dzieją się różne historie. Wiele osób twierdzi, że nigdy nie założyłoby profilu na portalu randkowym, a potem szuka miejsca, gdzie można byłoby wstawić ogłoszenie o szukaniu drugiej połówki. Czasem udaje się spotkać kogoś fajnego, innym razem spotkania poza Internetem okazują się totalną klapą. Wiele zależy od naszych chęci i uczciwości drugiej osoby. Może i nic nie wyjdzie z takiego poszukiwania, ale nie ma, co rezygnować może akurat trafimy na tą drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze można mieć wątpliwości, czy uda się w ogóle budować prawdziwy związek z osobą, którą poznaliśmy przez Internet. Ale w dzisiejszych czasach nie ma, co deprecjonować internetowych zażyłości.
19/09/11, 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.