Lataj samolotem za grosze

Z całą pewnością nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy opowieści o znajomych znajomych, którzy za przysłowiowego grosza polecieli w daleką podróż. Czy to możliwe, żeby polecieć za tak niewielkie pieniądze? Jak najbardziej! Prawdziwi poszukiwacze niedrogich lotów orientują się, w jaki sposób przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak wytrwałości oraz dyscypliny.

Jak znaleźć tanie loty? Zasada numer jeden: trzymajmy się z dala wysokiego sezonu, czyli wakacji czy długich weekendów. Taniej znajdziemy bilet jesienią tudzież wiosną.

Ceny biletów na stronach tanich linii mogą się zmieniać nawet wiele razy w ciągu dnia. Toteż bardzo ważne jest, kiedy je sprawdzamy (czytaj nieco więcej).

Zaciekawił Ci się tego rodzaju materiał? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj - ta witryna (https://ewinietki.pl/winiety/bulgaria) też bez wątpienia przypadnie Ci do gustu!

Ceny z zasady idą w górę na chwilę przed weekendem, bo wiadomo, iż wtedy mniej osób pracuje, toteż więcej ma czas na planowanie wyjazdów i rezerwowanie biletów. W weekendy nie pracują również działy odpowiadające w firmach
samolot
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
lotniczych za ceny biletów. Ceny lotów, z tego samego względu, zmieniają się też wieczorem. Dobrze jest dlatego sprawdzać ceny biletów kilka razy w ciągu dnia i po prostu czatować na okazję. Jedno jest pewne: im więcej czasu przeznaczymy na szukanie biletu, tym większa szansa na lepszą cenę.

Dalsza wskazówka: im szybciej bilet kupimy, tym mniej zapłacimy. Korzystajmy też z promocji. Jeśli nie jesteśmy szczególnie przywiązani do jednego kierunku, wyjedźmy tam, gdzie na dany moment jest tanio.

Czy ten wątek Cię zaciekawi? Zobacz też na pomocne wpisy zawierające równie istotne informacje, które zapewne zupełnie Cię wciągną.Sprawdź też

Jak wyszukać tanie loty?

samolot
Oprawcowane przez: Aero Icarus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy opowieści o tych, którzy za parę groszy polecieli w daleką podróż. Czy to możliwe, żeby polecieć za tak małe pieniądze? Jak najbardziej! Prawdziwi poszukiwacze tanich lotów orientują się, jak przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak wytrwałości i dyscypliny.


samolot
Oprawcowane przez: Bernal Saborio
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby sprawdzić, w jakim kierunku w danym momencie są najlepsze ceny biletów (wejdź tutaj), dobrze jest wypróbować w wyszukiwarce podróżniczej funkcję „wszędzie”. Warto każdego dnia przeglądać strony linii lotniczych, porównywać oferty (czytaj więcej), wypatrywać promocji. Zgadza się - codziennie, gdyż najlepsze oferty ”idą” jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Pamiętajmy by zapisać się do newsletterów. Wtedy zawsze trafią na naszą skrzynkę najświeższe informacje o ciekawych zniżkach przewoźników. Odwiedzajmy również blogi, strony oraz fora, na których urlopowicze mają szansę wymienić się spostrzeżeniami.
Skorzystajmy z podanych rad, a przekonamy się, iż szukanie tanich lotów potrafi być bardzo wdzięcznym zajęciem. I jakże satysfakcjonującym!
21/10/28, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.