Busem do Niemiec – podróżujesz małym kosztem, błyskawicznie, bezproblemowo i komfortowo

Busy do Niemiec to jeden z najbardziej błyskawicznych i najpopularniejszych środków przewozu, za pomocą których możemy dostać się do naszych zachodnich sąsiadów. W ciągu jedynie kilkunastu godzin bezproblemowo dojedziemy z praktycznie dowolnego większego miasta w Polsce do każdego miejsca w Niemczech.Transport odbywa się busami dziesięcioosobowymi. Pojazdy posiadają komfortowe wyposażenie, ogrzewanie oraz klimatyzację. Przewóz busem odbywa się w wygodnych warunkach, błyskawicznie i bezproblemowo.


berlin
Na podstawie: www.orlicatravel.pl
Podróż busem do również jeden z najbardziej oszczędnych sposobów na odbycie podróży. Pasażer ma prawo zabrać jeden duży bagaż: torbę, plecak lub walizkę o maksymalnej wadze określonej oraz jeden mały bagaż podręczny: torebkę, plecak, reklamówkę.

Jeżeli szukasz fascynujących informacji na ten temat, odwiedź noclegi podlasie nas, a z pewnością przeczytasz ciekawe fakty.

Wszelki inny bagaż podlega dodatkowej odpłatności, co należy zaplanować mając zamiar przetransportować choćby rower albo wózek dla dziecka. Po drodze zdarza się konieczność zmiany busa. podróżni przesiadają się na ogół do pojazdów tego samego przewoźnika, w odróżnieniu do podróży autokarem, gdzie nierzadko trzeba przesiadać się do pojazdów innego przewoźnika. Należy pamiętać, iż w busie obowiązuje kategoryczny zakaz używania wyrobów alkoholowych i palenia papierosów. Kierowca ma prawo nie wyrazić zgody transportowania pasażerów znajdujących się pod wpływem środków odurzających, odnoszących się do innych niewłaściwie czy zaburzających spokój pozostałych pasażerów. Busy Polska Niemcy kursują systematycznie parę razy w ciągu tygodnia, wielu przewoźników jeździ także codziennie, zobacz:przewozy firmy Dakar. W zależności od firmy osoby albo spotykają się w wyznaczonym miejscu skąd odbiera ich bus, albo przewoźnik zabiera klienta z domu i odwozi pod wskazany adres zagranicą.


podóże
Na podstawie: pixabay.com
Bilety na busy do Niemiec można kupić na różne sposoby: zarezerwować drogą internetową, nabyć w puntach sprzedaży lub [fosforanowanie] bezpośrednio u kierowcy. Należy pamiętać, aby bezwzględnie zarezerwować bilet odpowiednio wcześniej. Oprócz przewozu pasażerów, busy do Niemiec przewożą również towary. Chcąc wysłać za granicę sporą paczkę możemy skorzystać z takiego sposobu. Przesyłanie towarów busem daje gwarancję, że dotrą one do odbiorcy na czas i w idealnym stanie, co nie zawsze ma miejsce przy przesyłaniu paczek na przykład pocztą.
20/03/10, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.