Najlepszy podarunek to ten, który jest zrobiony własnoręcznie - solenizant zdaje sobie sprawę z tego, że poświeciliśmy czas oraz uwagę wyłącznie dla niego

Jest wiele możliwości na okazanie uczucia i przywiązania. Jednym z wieku jest obdarowanie ukochanej osoby jakimś urokliwym drobiazgiem.


Najkorzystniej jeżeli jest zrobiony samodzielnie. To zademonstruje nasze dobre intencje oraz pragnienie zrobienia czegoś niepowtarzalnego.
ozdoby
Oprawcowane przez: Petr & Bara Ruzicka
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli mężczyzna pragnie podarować swojej ukochanej żonie niepowtarzalny prezent, to musi podumać o tym, aby podarować własnoręcznie zrobione szkatułki drewniane na błyskotki. Jeśli jego żona posiada całe mnóstwo kolczyków i wisiorków, to z pewnością doceni taki czyn. Da jej to możliwość zapanować nad chaosem w biżuterii, a na dodatek będzie mogła pochwalić się koleżankom, jak cudowny prezent dostała od męża. Trzeba zawczasu podumać o tym, żeby w szkatułce zrobić przegródki na kolczyki, pierścionki itd.


Sprawdź też

Brzeg Dolny – tańsza alternatywa dla wyjazdów turystycznych oraz służbowych do Wrocławia

spacer
Oprawcowane przez: David van der Mark
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław jest jednym z najistotniejszych – pod różnymi aspektami – miast Polski. To zrozumiałe, iż licznie przybywamy do tej miejscowości w sprawach biznesowych oraz osobistych. Metropolie mają jednak to do siebie, że pobyt w nich jest dość drogi. Brzeg Dolny to miejscowość, zlokalizowana zaledwie 30 km od Wrocławia – można się tam zatrzymać i zmniejszyć koszty pobytu!


Jeśli pragniemy własnoręcznie wykonać jakiś prezent, a chcemy zakupić gdzieś niezbędne do tego części oraz sprzęt, to należy wyszukać w sieci Sosenka decoupage. Masz możliwość zakupić tam na przykład pędzelki, farby, brokat, cekiny i wiele innych rzeczy, w zależności od tego, co pragniemy zrobić. Wtedy własnoręcznie możemy skleić niektóre elementy, żeby stworzyć szkatułkę lub ładny ceramiczny talerz czy kubek, które osobiście pomalujemy.


Większość sklepów tego typu bez problemu wyszukamy w dużych miastach, a jeżeli nie mamy ochoty tracić czasu, to mamy możliwość zamówić wszystko w sklepie online. Paczka zostanie dostarczona wprost do naszego domu.
19/04/09, 10:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.