Świetne gry

dużowybornych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Przedstawiamy listę najbardziej wciągających i znamienitych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana frajda na długie letnie wieczory oraz zimowe mroźne noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie również łatwiejszy i szybszy.


kontroler do gry
Oprawcowane przez: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najfajniejsze gierki na konsolę playstation 3 to produkcje, w które warto nieodzownie zagrać, jeżeli macie playstation 3. Przykładową grą może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy).

Czy opisywana tutaj sprawa jest według Ciebie zajmująca? Jeżeli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz w serwisie (https://jogaoddechu.pl/joga-kundalini/), który znajdziesz tutaj. One także Cię zaciekawią.

To potężny i otwarty świat. Akcja tej gry odbywa się na wyspie, na której wymyślone zostało miasto, wieś, rzeki a ponadto piękne jeziora.

Możemy tutaj poruszać się w przeróżny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną fascynującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy zakupić najpopularniejsze gry, np. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najbardziej urozmaiconą ofertą.

zabawa z kinectem
Oprawcowane przez: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Premierowy Microsoft Kinect 2.0 dla PC może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany także do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia a także usprawnienia. Jego ogromnym plusem będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu poprawi się rozpoznawanie ruchu w niewielkich pomieszczeniach.

Rozdzielczość zamontowanego sensora przyzwoli śledzenie też pojedynczych palców i mimikę twarzy i ruchu powiek. Na początku ma ma trafić do autorów programowania użytkowego. Dzięki temu powstanie więcej odpowiednich oraz oryginalnych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy otrzymają na pewno właściwe SDK.
22/04/22, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.