Wybieramy parking przy lotnisku Wrocław – kilka porad

Lotnisko we Wrocławiu jest jednym z najważniejszych polskich lotnisk międzynarodowych, w każdym roku korzystają z niego miliony pasażerów. W pobliżu lotniska znajduje się mnóstwo parkingów. Czym kierować się przy wybieraniu miejsca, w którym zaparkujemy nasz pojazd?

parking
Oprawcowane przez: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy parking proponuje jakieś udogodnienia, bez problemu odszukamy zatem rozwiązanie, dopasowane do naszych oczekiwań. Najważniejszą rzeczą, na którą większość podróżujących zwraca uwagę, jest wysokość opłaty parkingowej. Wiele parkingów proponuje upust przy większej liczbie dni i jest to fajne rozwiązanie, gdy wyjeżdżamy na dłużej, np. na wczasy, lub do pracy dorywczej. Jeśli jednak wyruszamy w podróż biznesową i nie będzie ona trwać dłużej niż kilka dni, dobrze jest poszukać parkingu, który w ogóle oferuje korzystne ceny. Obowiązkowo zwróćmy uwagę na sposób naliczania opłaty – w związku z tym, że wiele odlotów i przylotów ma miejsce w środku nocy lub bladym świtem, opłacalną opcją jest liczenie doby w systemie godzinowym, a nie kalendarzowym. Pamiętajmy jednak, że wysokość opłaty nie może być wyłącznym kryterium. Trzeba dowiedzieć się, czy wybrana firma zapewnia bezpłatny transport na drodze parking lotnisko wrocław, co prawda, większość parkingów zlokalizowana jest blisko obiektu, jednak w przypadku lotu w godzinach nocnych, posiadania ciężkiej walizki, albo deszczowej pogody, zawsze lepiej podjechać pod wejście luksusowym pojazdem niż iść pieszo. Następnym, równie istotnym udogodnieniem dla klientów, jest możliwość wcześniejszego zaklepania miejsca parkingowego, na przykład drogą internetową Taka możliwość zapobiega wystąpieniu sytuacji, w której w pośpiechu szukamy wolnego miejsca na krótko przed wylotem. Dopytajmy, czy rezerwacja jest darmowa – zdecydowana większość parkingów nie nalicza należności za rezerwację miejsca postojowego.


Sprawdź też

Gdy w naszej ojczyźnie nadal jest chłodno, trzeba uciec na południe — na Cypr

pogoda
Oprawcowane przez: Stefan Fussan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas marzy już o tym, by nareszcie było ciepło. Zabukujmy zatem bilety na samolot do Larnaki.


Pewnie nie każdy z nas słyszał o Larnace, gdyż nie jest to cypryjska stolica.

Oprócz udogodnień, istotne jest, by parking przy lotnisku we Wrocławiu miał zapewniony doskonały poziom bezpieczeństwa. Podstawą jest ogrodzenie parkingu i 24-godzinny patrol. Najlepiej wybrać miejsce parkingowe, które jest odpowiednio oświetlone w nocy, podstawą jest także niezawodny system monitoringu. Nim zaparkujemy samochód w upatrzonym miejscu, dowiedzmy się, czy firma, w cenie miejsca parkingowego, obejmuje nasz samochód ubezpieczeniem od kradzieży i nieszczęśliwych wypadków. Zwróćmy uwagę na stan ogólny parkingu.

Jeżeli po zapoznaniu się z tym tekstem sądzisz, że warto jest szerzej poznać to zagadnienie, to jeszcze zerknij tutaj sklep akumulatory warszawa.

Podłoże powinno być dobrze utwardzone, gwarantując wygodę na trasie do i z auta, o każdej porze roku.
22/08/03, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.