Wakacje raczej na sportowo? Jeżeli wolisz sportowo spędzić czas, wybierz się na północ!

Zwykle wakacje kojarzą nam się z leżeniem na plaży czy nad brzegiem morza. Są jednak ludzie, którzy wolą spędzić swoje wakacje na sportowo - jeśli do nich należysz, wówczas na pewno zainteresuje Cię opcja spędzenia wakacji na północy Europy!
Piękna Skandynawia
miasto
Oprawcowane przez: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli zależy Ci na możliwości podziwiania uroków przyrody, a równocześnie chcesz spędzić wczasy na sportowo, wówczas oczywiście powinieneś śledzić loty do Sztokholmu lub do Oslo oraz ich ceny. Na szczęście z wielu polskich miast do Skandynawii kursują tanie linie lotnicze, dzięki czemu można polecieć na miejsce często za przysłowiowe grosze (zobacz więcej). Jeśli jednak niespecjalnie pasują Ci loty do Sztokholmu, możesz także zdecydować się na przeprawę promem - to niewątpliwie będzie niezapomniana przygoda!

Jak dostać się do Skandynawii? Jak już pisaliśmy, najlepiej dostać się do dowolnego skandynawskiego kraju będzie bez wątpliwości samolotem. Takie bilety lotnicze Gdańsk czy Warszawa oferują
osiedle
Oprawcowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.
praktycznie co parę dni. Zwykle można kupić tanie bilety lotnicze Gdańsk zwłaszcza często proponuje je za dosłownie parę groszy (najnowszy wpis).

Czy nasz artykuł zainteresował Cię tak intensywnie, że pragniesz zapoznać się z kolejnym? To fantastycznie. Zatem tu kliknij i sprawdź sporo informacji.

Jeśli poważnie myślisz o wyprawie do Skandynawii, wówczas musisz śledzić również różnego rodzaju promocje na pływanie promem - to bez wątpliwości niesamowita przygoda.


Sprawdź też

Wakacje w Tajlandii - dla bogatych?

morze
Na podstawie: www.morguefile.com
Jeśli pragniemy polecieć na pamiętne wakacje o dowolnej porze roku i do tego w przyjaznej cenie, to trudno znaleźć lepsze miejsce od krajów azjatyckich. Kraje, które cieszą się ogromną popularnością pośród przyjezdnych to Tajlandia lub Sri Lanka. Każde z nich ma w sobie coś niezwykłego i czarującego.

Jak podróżować po Skandynawii?
Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę sporo, a przede wszystkim chciałbyś poczuć klimat niedużych i właściwie odciętych od świata skandynawskich wsi, wtedy wypożyczenie samochodu bez wątpienia będzie dla Ciebie najlepszą propozycją. Możesz również podróżować transportem lokalnym, musisz jednakże pamiętać, iż ceny właściwie w całej Skandynawii są naprawdę wysokie!
22/02/18, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.