Wakacje raczej na sportowo? Jeżeli wolisz sportowo spędzić czas, wybierz się na północ!

Zwykle wakacje kojarzą nam się z leżeniem na plaży czy nad brzegiem morza. Są jednak ludzie, którzy wolą spędzić swoje wakacje na sportowo - jeśli do nich należysz, wówczas na pewno zainteresuje Cię opcja spędzenia wakacji na północy Europy!
Piękna Skandynawia
miasto
Oprawcowane przez: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli zależy Ci na możliwości podziwiania uroków przyrody, a równocześnie chcesz spędzić wczasy na sportowo, wówczas oczywiście powinieneś śledzić loty do Sztokholmu lub do Oslo oraz ich ceny. Na szczęście z wielu polskich miast do Skandynawii kursują tanie linie lotnicze, dzięki czemu można polecieć na miejsce często za przysłowiowe grosze (zobacz więcej). Jeśli jednak niespecjalnie pasują Ci loty do Sztokholmu, możesz także zdecydować się na przeprawę promem - to niewątpliwie będzie niezapomniana przygoda!

Jak dostać się do Skandynawii? Jak już pisaliśmy, najlepiej dostać się do dowolnego skandynawskiego kraju będzie bez wątpliwości samolotem. Takie bilety lotnicze Gdańsk czy Warszawa oferują
osiedle
Oprawcowane przez: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.
praktycznie co parę dni. Zwykle można kupić tanie bilety lotnicze Gdańsk zwłaszcza często proponuje je za dosłownie parę groszy (najnowszy wpis).

Czy nasz artykuł zainteresował Cię tak intensywnie, że pragniesz zapoznać się z kolejnym? To fantastycznie. Zatem tu kliknij i sprawdź sporo informacji.

Jeśli poważnie myślisz o wyprawie do Skandynawii, wówczas musisz śledzić również różnego rodzaju promocje na pływanie promem - to bez wątpliwości niesamowita przygoda.


Sprawdź też

Korzystnie wyruszyć w świat, by przeżyć różne przygody? Jakie wyprawy mogą zapaść najbardziej w pamięć?

żąglówka
Oprawcowane przez: Yacht Rent
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób chce gdzieś podróżować. Męczy nas czasami życie stateczne, z pracy do pracy, obawiamy się, iż tą metodą nie będzie mieć żadnych ciekawych wspomnień. Jak rzeczywiście już mamy dosyć normalnego i statycznego życia postanawiamy coś z tym zrobić. Najczęściej jedziemy na wakacje, gdyż nie mamy innego wyboru. Wiele osób jednak rzuca wszystko i jedzie w świat na dłużej. W ostatnim czasie coraz większa ilość osób się na to decyduje.

Jak podróżować po Skandynawii?
Jeśli chcesz zobaczyć naprawdę sporo, a przede wszystkim chciałbyś poczuć klimat niedużych i właściwie odciętych od świata skandynawskich wsi, wtedy wypożyczenie samochodu bez wątpienia będzie dla Ciebie najlepszą propozycją. Możesz również podróżować transportem lokalnym, musisz jednakże pamiętać, iż ceny właściwie w całej Skandynawii są naprawdę wysokie!
22/02/18, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.