Jak podejść do kwestii marzeń? Każdy z nas je posiada, są bardzo istotne, jednakowoż czy powinniśmy za nie – mówiąc metaforycznie – umierać?

Marzenia są bardzo różne, to jeden z wiadomych powodów dlaczego są tak niesamowite. Jakby to było, jakby każdy marzył o tych samych rzeczach? Troszkę jałowo i zupełnie standardowo. Jednak, choć tak nie jest to możemy znaleźć pewne wspólne marzenia, które są udziałem wielu z nas. No bo kto nie marzy o dostatnim życiu, o zdrowej rodzinie i idealnym domu? Albo kto nie marzy, ażeby zwiedzić cały świat? No tak, należy przyznać, iż marzenia mogą być kolektywne, gdyż jesteśmy tylko ludźmi i mamy podobne pragnienia, jednocześnie to, jak się różnimy na innych poziomach czyni z naszych marzeń oryginalną mozaikę.
wycieczka
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Weźmy na przykład tego typu wycieczkę dookoła świata, niby bardzo obmyślony plan, ale zastanówmy się na jak wiele sposobów jesteśmy w stanie ją zaplanować. Jesteśmy w stanie przecież wyszukać lotniczych połączeń, żeby być w wielu miejscach na świecie, aby pobyć tam trochę. Jesteśmy w stanie przelecieć świat na różne sposoby, nie ma tak naprawdę jednej opcji i jednego kierunku.

Identycznie jesteśmy w stanie to zrobić na rowerze. Co więcej, wiele osób podjęło tego typu próby i jak pokazuje życie udaje im się osiągać swoje postanowienia. To niesamowite i inspirujące dla wielu osób, które także mają w planach tego typu wyprawę. Rower to opcja tania, lecz dla ludzi, którzy niekoniecznie muszą spać w wygodach.

Sprawdź też

Wycieczki do Dubaju radują się dużo znaczniejszym powodzeniem

Dubaj
Oprawcowane przez: Guilhem Vellut
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki obecnej technologii podróże, nawet te na naprawdę dużą odległość zaczynają zajmować nam coraz mniej czasu, a na dodatek odbywają się w prawdziwej wygodzie. To właśnie sprawia, że coraz częściej spoglądamy na ofertę egzotycznych wycieczek, które niejednokrotnie mają miejsce daleko od naszego miejsca zamieszkania. Lecz w jakie miejsce musimy się udać, kiedy wymyślamy wyjazd za granicę?


wycieczka
Oprawcowane przez: Trevor Mattea
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasem bowiem należy gdzieś rozbić namiot lub spędzić noc pod gołym niebem.czytaj to (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/istria/)Nie jest to najlepsza opcja dla ludzi, którzy są też strachliwi Wiadomo, iż wielu wybrałoby wariant zakwaterowania w hotelu, ta opcja jest jednakże najdroższa.

Ogólnie, takie marzenia są dla ludzi zdecydowanych, ponieważ nie każdy to może sobie to uzmysłowić, a wycieczka (oferta wczasów w Indonezja na 2017) dookoła świata jawi im się jak jakaś filmowa historia. Najwięcej więc pragnień skupia się na pragnieniu posiadania wysokiego statusu materialnego. Co to oznacza? To też kwestia, jaka dla każdego oznacza coś innego. Jedni będą pragnęli więcej i więcej, nigdy nie będą nasyceni i w pełni szczęśliwi, drudzy mają pewien pułap, za jakim już nie muszą sięgać, gdyż są radości z tego, co osiągnęli.

To jaką posiadamy granicę tak naprawdę trudno ocenić. Niemniej, zawsze powinniśmy doceniać to co posiadamy w chwili teraźniejszej, ponieważ wtedy każde marzenie okazuje się jedynie marzeniem, które być może zrealizujemy, lecz nie za wszelką cenę będziemy do niego dążyć.
21/05/19, 13:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.