Rewelacyjny pomysł na czytanie więcej książek

Dzisiaj niestety coraz mniej osób czyta cokolwiek. Mnóstwo badaczy bije na alarm, że dużo osób nie przeczytało w ciągu poprzedniego roku żadnej książki. Jeżeli to prawda, stan czytelnictwa w Polsce na pewno jest w mocno opłakanym stanie. Jednakże z drugiej strony wiele ludzi korzysta z alternatywnych sposobów zapoznawania się z nowymi pozycjami. Przede wszystkim bez wątpienia dużą popularnością cieszą się e-booki, czyli pozycje, które można wyświetlać na ekranie komputera albo na czytnikach. Te ostatnie są dzisiaj nader popularne - bez wątpienia korzysta z nich mnóstwo osób, które codziennie dojeżdżają długo do pracy. Takie osoby często korzystają także z audiobooków, czyli książek w wersji audio. Zazwyczaj takie pozycje nagrywają znane osoby, co dodatkowo zwiększa popularność audiobooków.
lux perpetua audiobook
Oprawcowane przez: Martin Pulaski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ich sporą zaletą jest fakt, że można ich słuchać praktycznie wszędzie – wystarczy mieć ze sobą jedynie słuchawki i jakieś narzędzie do odtwarzania muzyki. Najczęściej audiobooki są dostępne w formacie mp3, dzięki czemu można je otworzyć i odsłuchać praktycznie na każdym urządzeniu – dzisiaj nawet na telefonie komórkowym. Słuchanie audiobooków (dobry wpis) jest również mocno popularne przede wszystkim wśród osób, które uprawiają jogging. Jeśli do nich należysz, bez wątpliwości powinieneś spróbować odsłuchiwania audiobooków podczas biegu – jeśli włączysz audiobooka zamiast znowu muzyki, bez wątpliwości będzie Ci się o wiele sprawniej biegało.

Nie obawiaj się, nasze odnośniki (www.lemans.pl/cennik/) są niezwykle wciągające oraz, co najistotniejsze, są zawsze aktualne i przydatne. Jeżeli poszukujesz jakichkolwiek danych, to zapraszamy do nas.

Mocno polecamy takie rozwiązanie. Czego można słuchać? Niemalże wszystkiego. Dzisiaj księgarnie wydające jakąś książkę niemalże zawsze oferują również możliwość nabycia jej wersji w formie audiobooka. Jeśli chcesz zakupić audiobooka, ale nie wiesz, co kupić, bez wątpienia polecamy Ci przede wszystkim książkę Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem Lux Perpetua. To fantastyczna i nader ciekawa powieść, która jest trzecią częścią trylogii o wojnach husyckich. Obecnie książka ta jest tak wielce popularna, że w swojej ofercie ma ją praktycznie każda księgarnia internetowa. Kiedy będziesz chciał ją znaleźć, po prostu wpisz w wyszukiwarkę internetową frazę Lux Perpetua audiobooka (kliknij ten serwis a zdecydowanie uda Ci się odszukać jakąś fajną promocję.


Sprawdź też

Chcesz wydać własną powieść i nie masz pojęcia, jak? Zaznajom się z propozycją wydawnictw w sieci!

książka
Na podstawie: www.morguefile.com
Na polskim rynku znajduje się sporo wydawnictw trudniących się wydawaniem prozy, poezji, jak także książek o innym charakterze. Autor, który chce debiutować oraz opublikować napisane przez siebie dzieło, powinien zapoznać się z profilami wybranych wydawców, żeby mieć świadomość, gdzie skierować swoją propozycję wydawniczą. Należy mieć na względzie, że na krajowym rynku istnieją zarówno wydawnictwa wydające książki tradycyjne, jak też elektroniczne.
20/09/15, 11:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.