Samolocik DJI Phantom 3 to świetny sposób na rejestrowanie

Robot 3DR SOLO świetnie spisuje się na trudne obszary
Czasem jest tak, że pragniemy nagrać coś co będzie trudno dostępne i nie zawsze jesteśmy w stanie tam dojść, mimo naszych usilnych starań. Wówczas trzeba w to miejsce wysłać specjalną kamerę, takiego mini robota 3DR SOLO, który wszędzie się przeciśnie, nic mu nie będzie straszne, a w dodatku będzie naprawdę prosty do pokierowania, przez co otrzymamy wymarzony materiał.

Dron
Oprawcowane przez: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od razu będziemy wszystko widzieli na odpowiednim monitorze, zatem będziemy mogli zadecydować, czy to co zastało przez niego nagrane okazuje się być wystarczające, czy może jednakże chcemy czegoś jeszcze - www.

Do nagrywania z powietrza idealny będzie DJI Phantom 3
Chcemy rejestrować tłumy z wysokości, ale równocześnie chcemy mieć gwarancję, że wszystko będzie właściwie dostrzegalne? Wówczas musimy się zastanowić, czy właściwy dla naszych oczekiwań nie będzie mały helikopter DJI Phantom 3. Może się on wznosić w górę na małej przestrzeni, a następnie przemierzać naprawdę spore odległości.

Kamera którą prezentuje posiada funkcję podsuwania i zbliżania, zatem posiadamy świadomość, że wszystko będzie odpowiednio nagrane. Bardzo łatwo się nim kieruje, więc nie będziemy mieli problemów z tym, żeby poleciał w wyznaczone miejsce, a wszystko co dostrzega kamera, my będziemy oglądać na małym monitorze. Ten sposób nagrywania będzie znacznie częściej stosowany, a to jedynie świadczy o tym, że okazuje się być on naprawdę niezawodny.

Trzeba przeglądać nowe możliwości
Jeśli wiele rejestrujemy i to jeszcze spośród tłumów, lub w ciężko dostępnych miejscach, to musimy się poznać z możliwościami techniki. Ma szansę się okazać, że korzystanie z niej nie tylko ułatwi nam pracę i zdobycie wymarzonych nagrań, lecz jeszcze sprawi, że wszystko pójdzie znacznie szybciej i bez niepotrzebnego przemęczania się, zatem będziemy bardziej zadowoleni z efektu, który uda nam się zyskać. A obsługa tego wszystkiego okazuje się być naprawdę prosta.
20/05/15, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.