Fachowe filmowanie z perspektywy lotu ptaka.

Zdjęcia i filmy wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Krajobraz oglądany z góry pokazuje nam ogrom formy, kolorów i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, zabytki, miasta, wielkie zabudowania, a także różnorodne zbiorowiska ludzkie, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i budują magię konotacji
.
filmowanie z lotu ptaka
Oprawcowane przez: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE filmowanie wesel Z LOTU PTAKA (polecana firma) przy użyciu profesjonalnego sprzętu latającego.https://ekspert-plock.pl/ księgowa sierpc Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepiej wyspecjalizowanych w Europie. Do każdego nowego zadania podchodzimy inaczej. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne interesujących idei, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów w kolejnych projektach. W dążeniu do celu czyli zadowolenia Kontrahenta kierujemy się profesjonalnym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom proponujemy fachową, miłą obsługę, porady techniczne – na najwyższym poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość materiału video kręconego z powietrza. Nasza firma ma świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju. Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania zdjęć i filmików z lotu ptaka należy zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja UAVO jest poręczeniem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez firmę.


Sprawdź też

Jeśli pragniesz urządzić interesującą konferencję w Łodzi, powinieneś znaleźć naprawdę elegancki hotel i salę konferencyjną

Konferencja i spotkania biznesowe mogą pochwalić się coraz większym zainteresowaniem. Spotkania tego typu pozwalają poruszyć ważne sprawy, jak także stanowią wspaniałą okazję do poznania nowych zagadnień. By jednak konferencja zakończyła się sukcesem i przyniosła zgromadzonym gościom satysfakcję, trzeba zadbać o jej bezawaryjny przebieg.
Fotografie wykonujemy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę albo aparat na wysokość do prawie 0,5 km. Za sprawą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, nagrywamy płynny obraz w jakości full HD oraz fotografie w 24MPX rozdzielczości. W trakcie FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Takim sposobem możemy w całości kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zadanie. Rozwijając nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowocześniejsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz bogatsza.
22/05/24, 09:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.