Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, zwykle stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Są osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają chęć i temu podobne kwestie.
Kadłub samolotu
Oprawcowane przez: www.silvair.net
Niestety, przy aktualnych cenach paliwa dojazd autem na wakacje (zobacz: wyspy kanaryjskie z niemiec) pochłania dużo pieniędzy. Zwłaszcza jeżeli udajemy się gdzieś daleko. Druga, pewna przeszkoda to to, że nie w każde miejsce da się samochodem dojechać. A nawet jeżeli się uda, to potrwa to tydzień. Między innymi dlatego najczęściej wybieranym środkiem transportu wakacyjnego jest samolot.

Jeżeli wykupimy wycieczkę w biurze podróży to zwyczajowa proponowana forma transportu. Gdy sami planujemy sobie wyjazd będzie podobnie. Samoloty są szybkie, wygodne i w ten sposób możemy dotrzeć właściwie w każdy kraniec świata. Bilety lotnicze absolutnie nie są ogromnie kosztowne. Konkurencja na tym polu jest tak wielka, że przewoźnicy proponują coraz korzystniejsze ceny. Wystarczy tylko trochę poszukać, aby móc wylecieć za kilkaset złotych. Naturalnie, przykładowo lot do Stanów Zjednoczonych będzie zdecydowanie droższy, lecz i odległość jest wielka.

Śmigło samolotu
Oprawcowane przez: capcloud
Na podstawie: http://sxc.hu
Kiedy mamy w planie wyjazd do jednego z krajów w Europie, linie lotnicze wychodzą nam naprzeciw oferując tanie loty. Może nie w bardzo wysokim standardzie i bez atrakcji w postaci bezpłatnych drinków i posiłków na pokładzie, ale można dzięki tego typu usłudze za naprawdę małe pieniądze dostać się do właściwie wszystkich dużych miast naszego kontynentu. Taki przelot nie jest długi, więc nawet nie zdążymy poczuć tego niskiego standardu. Tylko samolotem mamy możliwość w kilka godzin przedostać się na drugi koniec Europy, więc to rozwiązanie jest idealne.

Sprawdź też

Jak taniej podróżować po Starym Kontynencie?

Bus, podróżowanie
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
W owym artykule zostaną omówione najistotniejsze sposoby podróżowania po Starym Kontynencie. Czyli w jaki sposób szybko, komfortowo, bez żadnych problemów, a na dodatek relatywnie niedrogo poruszać się po tym niezmiernie pięknym kontynencie?


Nie ma znaczenia, czy wybierasz się na drugi koniec świata czy do blisko położonego kraju. Samolot to szybki, najmniej awaryjny i właściwie najtańszy sposób aby się tam dostać. Jeśli się zastanawiasz czy dojechać gdzieś autem, pociągiem, autobusem, czy może polecieć samolotem – decyzja jest łatwa: tanie latanie! W ten sposób jest komfortowo, szybko.
22/03/04, 08:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.