Jak interesująco planować zimowy odpoczynek poza granicami naszego kraju?

Ostatnio można by zauważyć wzrost turystycznych wycieczek do kraju, o którym będzie mowa w tym tekście. To właśnie w zimie kraj ten przeżywa wielkie oblężenie.
Kiedy Europa pokryta jest lodem, ten kraj rozkwita w pięknym słońcu.


Tajlandia jest położona w południowo-wschodniej Azji. W tamtym miejscu od listopada aż do lutego panuje pora gorąca i sucha, która jest niezwykle miła dla turystów. Nie jest tak gorąco jak w miesiącach letnich oraz co najbardziej istotne, rzadko pada deszcz. Jednym słowem jest to idealna pora na przechadzki po malowniczych plażach i po porośniętych bujną roślinnością łąkach, zwiedzanie niezwykłych świątyni buddyjskich oraz poznawanie odmiennej kultury oraz smaków odległej Azji. W Tajlandii wyróżnia się 3 pory roku. Jeśli zatem marzy nam się wypoczynek z daleka od zimy, ten okres to najlepszy czas, aby zaplanować wczasy oraz spędzić słoneczne wakacje w Tajlandii.


tajlandia
Oprawcowane przez: Kaplan International
Na podstawie: http://www.flickr.com


Optymalna pora na wycieczkę do Tajlandii rozpoczyna się w listopadzie i trwa do ostatnich dni lutego. Akurat w tym okresie można cieszyć się pełnym słońcem, względnym brakiem opadów i przyjemną dla zwiedzania oraz wypoczynku temperaturą.

Jeśli fascynuje Cię prezentowany artykuł, odszukaj witrynę (https://www.coraltravel.pl/Egipt/Marsa%20Alam/hotel/ELPHISTONE_RESORT/7397/40-4469-24FF.html), która przedstawia zbliżone tematycznie wątki, też będą zapewne ciekawe.

Jeśli chodzi o ceny w tym kraju, to one nie podążają w parze z idealnymi okolicznościami pogodowymi. Wręcz przeciwnie, Tajlandczycy akurat w tym okresie podbijają ceny, ponieważ wyczuli koniunkturę, kiedy to do ich kraju przyjeżdża najwięcej turystów. Jednak najdrożej zapłacimy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Do Tajlandii warto pojechać bliżej lutego, aby zagwarantować sobie tanie wakacje. Prawidłowo jest także wcześniej zarezerwować bilet oraz szukać promocji biletów lotniczych. Promocje te trwają przez całe 365 dni.
19/02/13, 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.