Na czym ćwiczyć?
Londyn
Na podstawie: pixabay

Czy dwa dni podczas weekendu to wystarczający czas na ciekawy wyjazd? Jakie warto wymienić przykłady na takie wypady?

Dwudniowe weekendowe wypady to bardzo częsta forma wycieczek. Z pewnością tyle ile ludzi, tyle pomysłów na spędzanie czasu w weekend. Które cieszą się dużą popularnością?
tanie loty warszawa kraków
Oprawcowane przez: traveljunction
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak uprościć dojazd na upragnione wakacje? Czy transport w kontekście urlopowych wyjazdów zmienił się na lepsze?

Każdy czeka na wymarzone wakacje niecierpliwie. Sam pobyt na miejcu to czysta przyjemność, natomiast transport to czasami dosyć męcząca sprawa. Dawniej z braku większego wyboru, mieliśmy najczęściej samochód, pociąg czy autobus.
autobus
Oprawcowane przez: Marcos Lisboa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Korzyści umowy o otwartych granicach

W roku 2007 Rzeczpospolita Polska zrealizowała warunki przystąpienia do układu z o swobodzie przemieszczania się. Dziś oczywistą jest dla nas możność wolnego poruszania się po przeróżnych krajach przynależących do układu, w większości będą to państwa UE.
pasażerowie samolotu
Oprawcowane przez: Cha già José
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są prawa pasażera?

Wszyscy wybierający się na wycieczkę samolotem muszą znać swe prawa oraz obowiązki. Powinno się przed wyruszeniem na wycieczkę zapoznać się z różnymi przydatnymi danymi. Wówczas znacznie łatwiej jest domagać się np. odszkodowania w sytuacji anulowanego lotu. O tym, jakie są prawa pasażera, decyduje każda z kolejnych linii lotniczych.
Wesele w stylu folk, góralskie wesele
Oprawcowane przez: Aga Cudak
Na podstawie: abcslubu.pl

Pobyt w pobliżu Tatr - niezwykłe pomysły na spędzenie

Jak wiadomo, Tatry są najwyższym pasmem górskim w kraju. Są również jednym z najbardziej malowniczych pasm. Z uwagi na swój szczególny urok przyciągają wielkie rzesze odwiedzających. Tych z kolei pociągają nie tylko górskie krajobrazy, ale również górskie powietrze, jakiego nie znajdzie się w centrum wielkich miast, możliwość wspinaczki i dużo innych rzeczy. Frazy takie jak „tanie noclegi w Tatrach” są bardzo często wpisywane w wyszukiwarki. Miejsca noclegowe przybierają rozmaite postaci. Na pewno najdroższą jest pobyt w hotelu. Ceny w tym przypadku wahać się będą w zależności od poziomu danego hotelu czy pensjonatu. W okolicy Tatr niezwykle często mieszkańcy wynajmują turystom pomieszczenia w swoich domach. W ten sposób mogą dodatkowo zarobić, a turyści otrzymują miejsce noclegowe tańsze niż w hotelu. Jedną z takich miejscowości w pobliżu Tatr, gdzie raczej prosto można znaleźć nocleg, jest Biały Dunajec.
palma na Karaibach
Oprawcowane przez: Joe deSousa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu Jamajka jest tak bardzo popularnym miejscem wyjazdy wakacyjne, jakie atrakcje może zaoferować

Wyspy Karaibskie od bardzo dawna są marzeniem osób chcących zakosztować odrobiny egzotyki i odpocząć od trudów codziennego życia. I obecnie nie ma problemu, żeby te marzenia spełnić, bowiem wycieczki do tamtego rejonu świata są dostępne bez ograniczeń, a i ceny znacznie spadły.
torba podróżna
Oprawcowane przez: MENU
Na podstawie: www.smakprostoty.pl

Wyjeżdżasz na wakacje i poszukujesz właściwej walizki? Przekonaj się na co zwłaszcza musisz zwrócić uwagę

Starasz się planować wakacje, a jednak bardziej od wyboru miejsca podróży interesuje cię, jaką walizkę wybrać. Taka jest prawda, walizka dosyć ważna rzecz, od tego jakiego rodzaju wybierzemy zależy rzeczywiście wiele. Więc, zanim się zdecydujesz przekonaj się na co zwrócić uwagę, czym walizki podróżne się odznaczają.
Kudowa Zdrój
Oprawcowane przez: Stefan Schlautmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kudowa Zdrój to świetny teren przeznaczony do odpoczynku

Kudowa Zdrój to malownicze miasto położone w Górach Stołowych. Jest to bardzo atrakcyjny i dobrze wykorzystany obszar turystyczny. Idealny teren do wędrówek wytrawnych turystów, ale również rodzin z dziećmi. Relaksujący spacer jest możliwość zacząć od Parku Zdrojowego. Skwer sporządzony jest na wzór parków angielskich, zapełnione śliczną florą i ciekawą architekturą uzdrowiskową.
linie lotnicze
Oprawcowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak brzmi jedno z częściej wypowiadanych marzeń? W jakim miejscu wiele młodych osób chciałoby wziąć ślub?

Wycieczka w tropikalne miejsca, to dla wielu ludzi duże marzenie. Nic dziwnego, ponieważ są to miejsca całkiem inne od tego co mamy na co dzień.


Jak brzmi jedno z częściej wypowiadanych marzeń? W jakim miejscu wiele młodych osób chciałoby wziąć ślub?

Wielu ludziom marzą się niebiańskie białe plaże, drzewa kokosowe, błękitna woda.
rowerem wśród kwiatów
Oprawcowane przez: Thomas Rousing
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Polska to naturalnie nie jakieś Chiny bądź choćby Holandia - zatem w zasadzie rowery wśród Polaków na nieszczęście nie odgrywają aż tak znaczącej roli. Jednak pod względem jazdy na rowerze, błyskawicznie doganiamy nieco bardziej rowerowe narody.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.