Na czym ćwiczyć?
Wrocław
Oprawcowane przez: Alberto Cabello
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idee na to, w jaki sposób zapełnić wolny czas w stolicy Dolnego Śląska? Co ciekawego można robić w tym mieście?

Planując niezapomniany wieczór poza domem warto wziąć pod uwagę wybranie się do miasta, które posiada sporo do zaoferowania tak jeżeli chodzi o zwykły wyjazd turystyczny, zwariowaną noc na mieście ze znajomymi, jak i celebrowanie kultury w muzeach oraz teatrach. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie? Co można we Wrocławiu robić?
Kraków
Oprawcowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie: http://www.flickr.com

Piękne miejsca w Polsce? Z naszymi sugestiami dowiesz się, gdzie warto jechać

Czas spędzany w domu to radość, lecz niekiedy nachodzi nas chęć, by zobaczyć i doświadczyć czegoś nowego. Oczywiście w szczególności pożądane są kierunki zagraniczne, na przykład Kopenhaga, jeżeli lubimy zwiedzać czy gorąca wyspa, kiedy chcemy cieszyć się słońcem oraz wakacyjnymi atrakcjami.
zdjęcie jeziora
Oprawcowane przez: Till Westermayer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Baza ofert – Bory Tucholskie oraz Mazury

Wciąż znacząco wzrasta zainteresowanie naszych rodaków możliwościami wyjazdów za miasto, wśród których szczególnie cenione są właśnie Bory Tucholskie. Rozmaite propozycje spotykają się z sporym entuzjazmem wyjeżdżających, którzy także między sobą ochoczo polecają kolejne propozycje. Pod uwagę brane są warunki, które zapewniane są na miejscu, jak i atrakcyjne ceny. Jest to dla wyjeżdżających szczególnie interesujące. Liczba propozycji ciągle wzrasta, ku zadowoleniu podróżujących.
pokój w hotelu
Oprawcowane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com

Parę przykładowych informacji o hotelach, na co zwrócić swoją uwagę podczas wyboru.

W każdym większym i mniejszym mieście znajduje się jakiś hotel, w tych największych jest ich nawet kilkadziesiąt. Dzięki hotelom goście którzy przyjeżdżają w daną okolicę mogą się wygodnie i bezpiecznie przespać, a następnie ruszyć dalej do swoich obowiązków.W dużym stopniu z hotelowych pokojów, może oprócz okresu wakacyjnego, korzystają właśnie pracownicy różnych firm i biznesmeni, chociaż jakaś część gości to będą prywatne osoby.
zabawa

O egzotyce w nieco nietypowym wydaniu, czyli o wyjątkowych rozrywkach, jakie czekają na przyjezdnych w krajach Północnej Europy

W turystce egzotyka jest łączona z podróżami do państw zlokalizowanych w sąsiedztwie Zwrotnika Raka lub Koziorożca, jak również Równika. Jeśli jednakże ktoś chce doświadczyć niezwykłych wrażeń, ten wcale nie musi wyjeżdżać tak daleko, szczególnie, że pobyt w Egipcie bądź Turcji może okazać się dość ryzykowny. Kraje Europy Północnej podsuwają tymczasem wczasowiczom atrakcje, których na pewno nie powstydziłby się żaden tropikalny kurort.
hotel
Oprawcowane przez: Torsten Maue
Na podstawie: http://www.flickr.com

Noclegi w mieście Legnica

Polska to wspaniały kraj i w przeróżnych miejscach jesteśmy w stanie się o tym przekonać prawie w każdym miejscu. Prawda wygląda tak, że często wychwalamy cudze a swego nie znamy. Ale, kiedy przykładowo okazuje się, że musimy pojechać do Legnicy i w końcu tam przybędziemy, to rozpoczynamy rozmyślania czy przypadkiem nie ślicznym, małym mieście poza granicami Polski.
pieniny
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jakie noclegi w Pieninach kupić i co wziąć w góry, by czuć się wygodnie?

Gdzie wybrać się na narty? I co ze sobą zapakować? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy ulubieńcy śnieżnych wypraw. Norm jest kilka, a regionów do odwiedzenia jest całkiem wiele. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z najbardziej popularnych okolic gdzie dobrze można spędzić ferie zimowe.Inne najczęściej odwiedzane i oblegane przez turystów miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko korzystać z struktury narciarskiej, ale także podziwiać urokliwe miejsca i widoki. Dlatego też okolice te co roku cieszą się sporą liczbą turystów.
para młoda na schodach
Oprawcowane przez: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselna gorączka czyli jak nie zwariować w całym tym zamieszaniu?

Ślub to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. W tym dniu podejmujemy decyzję, która wiąże nas z narzeczoną\narzeczonym na resztę życia. Przysięga małżonków ma scementować naszą miłość na lata. To doniosła chwila oraz wielki dzień, pełen emocji i euforii. Jednocześnie, ten wyjątkowy dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jak sprawić, by pomimo masy zadań przed ślubem oraz emocji w dniu ślubu, wszystko toczyło się zgodnie z naszymi założeniami?
Bukowina Tatrzańska
Oprawcowane przez: Ania i Artur Nowaccy
Na podstawie: flickr.com

Najlepsze apartamenty w górskim krajobrazie

Przed wyprawą w góry warto popytać użytkowników o ich doświadczenia z podróży w Tatry ,a także zaczerpnąć cennych wskazówek w wyborze najlepszego miejsca na nocleg. Polecane hotele można także przejrzeć w gazecie specjalistycznej czy ulotkach reklamowych wielkich i cenionych firm hotelarskich. Noclegi Murzasichle czy może jakaś mała oraz nieciekawa wioska? Trzeba się nad tym nieco zastanowić.
plaża latem
Oprawcowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

A może morze? Zobacz nasze rekomendacje

Morze Bałtyckie piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej wcześniej czy później doceni jego piękno. Prawda, można na jakiś czas zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, ale Bałtyku nie kochać w ogóle, nie jesteśmy w stanie. Wspaniałe emocje, za którym tęsknimy cały rok – pierwsze kroki skierowane na plaże w dniu przyjazdu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.