Na czym ćwiczyć?
wakacje z rodziną
Oprawcowane przez: Hästens
Na podstawie: Hästens

Jak zaplanować wyjazd z rodziną? Jakiego rodzaju wyjazdy będą najlepsze, które są z pewnością godne zarekomendowania?

Gdzie najlepiej spędzić czas wolny? Bez wątpienia istnieje parę opcji, aby zrobić to bardzo dobrze i efektywnie, lecz z pewnością na uwagę zasługuje jeden typ - niezmiennie dobry, uniwersalny, wpływający dobrze na zdrowie, stan kondycji oraz relacje z rodziną. O jakim wypoczynku mowa? Rzecz jasna o spędzeniu wolnego czasu na łonie natury.
ruszajwpolske.pl/noclegi/kaszuby/domki_letniskowe/r,10,1,1,index.html
Oprawcowane przez: Jim
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które części pojezierza kaszubskiego są współcześnie warte zobaczenia?

Każdy z nas doskonale wie, że organizowanie urlopu w romantycznych okolicznościach przyrody jest przez nas niesłychanie pożądane. Kiedy decydujemy się na odetchnięcie, najczęściej pragniemy udać się w miejsce, które jest niezmiernie atrakcyjne.
plaża latem
Oprawcowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

A może morze? Zobacz nasze rekomendacje

Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej wcześniej czy później za nim zatęskni. Prawda, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, ale Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Wspaniałe czucie, którego wyczekujemy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże w dniu przyjazdu.
kemping
Oprawcowane przez: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kochasz samotne wyjazdy, a może rodzinne wypady? Uwielbiasz góry, czy bardziej ciągnie cię nad morze? To bez znaczenia. Najważniejsze – być przygotowanym!

W jakie miejsce wyruszyć na wakacje? W naszym państwie mamy doskonałe warunki – zarówno pogodowe (cztery pory roku zapewniają i ciepłe promienie słońca, i śnieg, i powiewy wiatru), jak i terenowe (ukształtowanie terenu zapewnia i pasma górskie, i Bałtyk, i doliny nizinne). A to wiąże się z mnóstwem możliwości – można ruszyć popływać łodzią, udać się w góry, poczuć lenistwo na bałtyckiej plaży. Spora grupa obywateli Polski nadal to docenia i woli być na urlopie w kraju, niż ruszać za granicę.
widok z samolotu
Oprawcowane przez: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poznaj swe prawa - ta wiedza może się przysłużyć

Przede wszystkim przy zakupie biletu zbywca nie może wymagać od ciebie wyższej opłaty wyłącznie ze względu na obywatelstwo lub punkt kupna biletu. Po drugie przysługują Ci także prawa w razie pojawienia się komplikacji.
gps

Nawigacja pomocnikiem w podróżowaniu

Podróżowanie było swego czasu dość zawiłym procesem, nastręczającym ogromnie dużo czasu oraz wysiłku. Nierzadko jeszcze nie wstaliśmy z sofy a już pot lał się nam po plecach ze zmęczenia, bowiem potrzeba było przewidzieć bieg całej podróżny - od początku do mety, kupić (bądź wypożyczyć) mapy miejsca docelowego, względnie zdać się na przewodników znających lokalne drogi.
zabawa

O egzotyce w nieco nietypowym wydaniu, czyli o wyjątkowych rozrywkach, jakie czekają na przyjezdnych w krajach Północnej Europy

W turystce egzotyka bywa kojarzona z wycieczkami do krajów zlokalizowanych w okolicach Zwrotnika Raka albo Koziorożca, jak również Równika. Jeśli jednakże ktoś chce doświadczyć niezapomnianych przeżyć, ten wcale nie musi jechać tak daleko, szczególnie, że pobyt w Maroku lub Turcji może okazać się dosyć ryzykowny. Państwa Europy Północnej podsuwają tymczasem wczasowiczom atrakcje, których z pewnością nie powstydziłby się żaden tropikalny kurort.
Nóż
Oprawcowane przez: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzęt militarny jest prezentowany online

Internet to miejsce, w którym możemy kupić wszystko począwszy od sera a skończywszy na broni. Nie jest to może najlepsza rekomendacja, bo wiele razy w telewizji można usłyszeć, że ktoś wystawia swą nerkę na sprzedaż, Ale taki właśnie jest Internet - pełen różnych rzeczy i wśród nich należy umieć oddzielić to, co dobre od tego, co niekoniecznie powinno być sprzedawane. Są i takie strony, na których można zakupić asortyment, który kojarzy się z militariami.
rowerem wśród kwiatów
Oprawcowane przez: Thomas Rousing
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich powodów powinniśmy częściej jeździć rowerem?

Polska to oczywiście nie jakieś Chiny bądź chociażby Holandia - czyli ogólnie rowery akurat wśród Polaków na nieszczęście nie odgrywają tak ogromnej roli. Jednak pod względem jazdy na rowerze, szybko doganiamy nieco bardziej rowerowe nacje.
świątynia na Sri Lance
Oprawcowane przez: Andy Nobes
Na podstawie: http://www.flickr.com

Egzotyczne podróże to jeden z lepszych pomysłów na niezapomniane ferie

Period wakacji jest dla mnóstwa ludzi niezwykle ważny, ponieważ po trudnym roku spędzonym na wysiłku czekają odpoczynku. Skutkiem tego wyraźnie wzrasta zaciekawienie egzotycznymi wyprawami, w trakcie których jesteśmy w stanie rozpoznać odmienne kultury, spędzić czas na łonie natury i tak naprawdę się odprężyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.