Na czym ćwiczyć?
morze
Oprawcowane przez: Stephen McCulloch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bardzo fascynujące podróże po morzach lub jeziorach, które rok rocznie przyciągają coraz więcej chętnych

Jeśli rozpoczynamy własną przygodę z żeglarstwem musimy odpowiednio się wyposażyć oraz przygotować do podróży. W obecnych latach coraz bardziej modne staje się spędzanie wakacji na jachcie, żeglując na przykład po Bałtyku bądź w innych lokalizacjach.
pasażerowie samolotu
Oprawcowane przez: Cha già José
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są prawa pasażera?

Wszyscy wybierający się na wycieczkę samolotem powinni znać swoje prawa i obowiązki. Należy przed wyruszeniem na wycieczkę zapoznać się z różnymi niezbędnymi aktualnościami. Wtedy o wiele łatwiej jest domagać się m.in. odszkodowania w przypadku anulowanego lotu. O tym, jakie są prawa pasażera, decyduje każda linia lotnicza.
Morze Bałtyckie
Oprawcowane przez: 世書 名付
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu należy wypoczywać nad morzem, zaś szkolić się na Dolnym Śląsku?

Ustronie Morskie to kurort nadmorski o długiej tradycji leczenia sanatoryjnego. Duże obszary zieleni, świeże powietrze oraz czyste plaże, rok rocznie przyciągają masę turystów i rehabilitantów.
Londyn
Na podstawie: pixabay

Czy dwa dni podczas weekendu to wystarczający czas na ciekawy wyjazd? Jakie warto wymienić przykłady na takie wypady?

Krótkie weekendowe wypady to bardzo częsta forma wycieczek. Na pewno tyle ile ludzi, tyle pomysłów na spędzanie czasu w weekend. Które cieszą się dużą popularnością?
morze i plaża
Oprawcowane przez: Dainis Matisons
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie człowiek nareszcie może odpocząć?

Te osoby, które całkowicie nie orientują się, które miejsce w czasie wakacji bez cienia wątpliwości trzeba zobaczyć powinny zapoznać się z tym artykułem. Sprawi on, że być może pewni ludzie nadal będą mieli poważny mętlik w głowie, lecz jakby nie patrzeć będą posiadali sporo większy zasób wiedzy. W takim razie: jakie wakacyjne możliwości są godne sporego zainteresowania? A może Hiszpania jest takim krajem, który gwarantuje turystom wspaniałą pogodę, smakowite potrawy, niezłe życie nocne, fantastyczne plaże, a na dodatek gościnność i dużo zabytków oraz atrakcji podróżniczych?
Wycieczka w góry
Oprawcowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, aby wędrowanie było bezpieczne i przyjemne.

Jedną z najbardziej popularnych form aktywnego wypoczynku jest wędrowanie po górach. O ich popularności bardzo dobrze świadczą szlaki, na jakich przy ładnej pogodzie można spotkać rzeczywiście dużo miłośników tej aktywności. Jednak wybierając się nawet na łatwą trasę przy słonecznej pogodzie pamiętać należy, że idzie się w góry, które niekiedy mogą być mało przewidywalne. A przecież bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach czasami naprawdę przeraża.
miasteczko
Oprawcowane przez: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak spędzić wyjątkowe wakacje? Co jest doskonałym pomysłem? Gdzie pojechać?

Pomysłów na wyjątkowe wakacje może być sporo. Nie za każdym razem musimy jechać do gorących krajów i wylegiwać się na plaży. Są znacznie ciekawsze sposoby na udany i niezapomniany wyjazd.


Jak spędzić wyjątkowe wakacje? Co jest doskonałym pomysłem? Gdzie pojechać?

A może tak w tym roku pojechać bardziej na północ, miast na południe.
światła led do samochodu


Wycieczka do Egiptu – co dobrze jest zobaczyć i o czym dziś wskazane jest zdecydowanie pamiętać

Egipt to interesujący kraj, jaki ma istotne znaczenie dla naszej kultury. Dlaczego? To właśnie starożytnemu Egiptowi zawdzięczamy wiele osiągnięć kultury, chociażby pismo obrazkowe, a więc hieroglify, piramidy, jakie do dziś podziwiają turyści z całego świata oraz dużo innych.
para młoda na schodach
Oprawcowane przez: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselna gorączka czyli jak nie zwariować w całym tym zamieszaniu?

Ślub to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Tego dnia składamy deklarację, która wiąże nas z ukochaną osobą na resztę życia. Przysięga małżonków ma scementować naszą miłość na wieki. To uroczysta chwila oraz pamiętny dzień, pełen emocji i uniesień. Równocześnie, ten szczególny dzień wymaga wielu przygotowań. Co zrobić, by pomimo nawału zobowiązań przedślubnych oraz emocji ślubnych, wszystko przebiegało zgodnie z naszymi założeniami?
budynki w Polanic-Zdrój
Oprawcowane przez: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co ciekawego zaproponować może turystom Polanica Zdrój, jaka jest baza noclegowa tym kurorcie

Okolice Dolnego Śląska od dawna przyciągały turystów, nie tylko z powodu przepięknej przyrody, lecz również propozycji leczniczych. Na Dolnym Śląsku działają bowiem liczne uzdrowiska, z jakich część z nich posiada nawet stuletnią historię.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.