Na czym ćwiczyć?
Wycieczki, góry
Oprawcowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Co trzeba zabrać| ze sobą na górską wyprawę?

Górskie wycieczki mają od dawna wielu fanów. Wiele osób bardzo ceni sobie opcję obserwowania górskich krajobrazów, jest także sporo fanów wspinaczki górskiej. Popularność tego typu sposobów spędzania czasu nie zmalała również obecnie. Współcześnie jednak istnieją większe możliwości w zakresie sprzętu, który trzeba mieć ze sobą wybierając się w wyżej położone tereny.
ruszajwpolske.pl/noclegi/kaszuby/domki_letniskowe/r,10,1,1,index.html
Oprawcowane przez: Jim
Na podstawie: http://www.flickr.com

Które części pojezierza kaszubskiego są współcześnie warte zobaczenia?

Każdy z nas doskonale wie, że organizowanie urlopu w romantycznych okolicznościach przyrody jest przez nas niesłychanie pożądane. Kiedy decydujemy się na odetchnięcie, najczęściej pragniemy udać się w miejsce, które jest niezmiernie atrakcyjne.
plaża latem
Oprawcowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

A może morze? Zobacz nasze rekomendacje

Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej wcześniej czy później za nim zatęskni. Prawda, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, ale Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Wspaniałe czucie, którego wyczekujemy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże w dniu przyjazdu.
kemping
Oprawcowane przez: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kochasz samotne wyjazdy, a może rodzinne wypady? Uwielbiasz góry, czy bardziej ciągnie cię nad morze? To bez znaczenia. Najważniejsze – być przygotowanym!

W jakie miejsce wyruszyć na wakacje? W naszym państwie mamy doskonałe warunki – zarówno pogodowe (cztery pory roku zapewniają i ciepłe promienie słońca, i śnieg, i powiewy wiatru), jak i terenowe (ukształtowanie terenu zapewnia i pasma górskie, i Bałtyk, i doliny nizinne). A to wiąże się z mnóstwem możliwości – można ruszyć popływać łodzią, udać się w góry, poczuć lenistwo na bałtyckiej plaży. Spora grupa obywateli Polski nadal to docenia i woli być na urlopie w kraju, niż ruszać za granicę.
widok z samolotu
Oprawcowane przez: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poznaj swe prawa - ta wiedza może się przysłużyć

Przede wszystkim przy zakupie biletu zbywca nie może wymagać od ciebie wyższej opłaty wyłącznie ze względu na obywatelstwo lub punkt kupna biletu. Po drugie przysługują Ci także prawa w razie pojawienia się komplikacji.
gps

Nawigacja pomocnikiem w podróżowaniu

Podróżowanie było swego czasu dość zawiłym procesem, nastręczającym ogromnie dużo czasu oraz wysiłku. Nierzadko jeszcze nie wstaliśmy z sofy a już pot lał się nam po plecach ze zmęczenia, bowiem potrzeba było przewidzieć bieg całej podróżny - od początku do mety, kupić (bądź wypożyczyć) mapy miejsca docelowego, względnie zdać się na przewodników znających lokalne drogi.
Nóż
Oprawcowane przez: James Case
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzęt militarny jest prezentowany online

Internet to miejsce, w którym możemy kupić wszystko począwszy od sera a skończywszy na broni. Nie jest to może najlepsza rekomendacja, bo wiele razy w telewizji można usłyszeć, że ktoś wystawia swą nerkę na sprzedaż, Ale taki właśnie jest Internet - pełen różnych rzeczy i wśród nich należy umieć oddzielić to, co dobre od tego, co niekoniecznie powinno być sprzedawane. Są i takie strony, na których można zakupić asortyment, który kojarzy się z militariami.
Nad morzem
Oprawcowane przez: ClearSense
Na podstawie: ClearSense

Dalekie wycieczki dostępne na kieszeń niejednego Polaka

Jeszcze paręnaście lat temu wyjazdy do dalekich rejonów świata musiały wiązać się z obowiązkiem poniesienia wysokich kosztów. Współcześnie są one dostosowane na każdą kieszeń, i dlatego możemy bez obaw spełniać wszystkie turystyczne marzenia. Warto regularnie śledzić oferty biur wycieczkowych, aby zdobyć gwarancję, że nie ominie nas żadna interesująca okazja.
wrocław-rynek

Najlepsze noclegi w Krakowie i Wrocławiu

O ile często podróżujesz po rodzimych miejscowością, na bank pragniesz, by nocować w dobrych warunkach. Po męczącej podróży przyjemnie jest zrelaksować się w pokoju. Mądrze jest zdecydować się na eleganckie apartamenty w Krakowie innych miejscowościach w ojczyźnie – jeśli możesz sobie pozwolić na spory wydatek, takie ekskluzywne miejsca będą w sam raz dla ciebie.
samolot
Oprawcowane przez: Aero Icarus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wyszukać tanie loty?

Bez wątpienia nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy opowieści o tych, którzy za parę groszy polecieli w daleką podróż. Czy to możliwe, żeby polecieć za tak małe pieniądze? Jak najbardziej! Prawdziwi poszukiwacze tanich lotów orientują się, jak przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak wytrwałości i dyscypliny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.