Wesele
wesele
Oprawcowane przez: Derek Hatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przygotować wesele, aby było udane, a jednocześnie co zrobić, by nie zapłacić za nie zbyt dużo?

Wesele to uroczystość, na jaką sporo osób czeka z utęsknieniem. Planuje się ją od dłuższego czasu, tygodni, a nawet miesięcy. Chociaż pragniemy, by ten dzień nadszedł jak najszybciej, to jednakże w powietrzu odczuwa się ogromne emocje, szczęście i podekscytowanie. Należy jednakże popatrzeć na ten dzień w sposób nieco mocniej perspektywiczny, by wszystko odpowiednio przygotować. Przygotowanie uroczystości ślubu oraz wesela to bez wątpienia spory wydatek. Czy to znaczy, iż nie możemy sobie na wszystko co zaplanujemy pozwolić? Czy w takiej sytuacji warto wziąć kredyt?
para młoda na schodach
Oprawcowane przez: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Weselna gorączka czyli jak nie zwariować w całym tym zamieszaniu?

Ślub to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu. W tym dniu podejmujemy decyzję, która wiąże nas z narzeczoną\narzeczonym na resztę życia. Przysięga małżonków ma scementować naszą miłość na lata. To doniosła chwila oraz wielki dzień, pełen emocji i euforii. Jednocześnie, ten wyjątkowy dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jak sprawić, by pomimo masy zadań przed ślubem oraz emocji w dniu ślubu, wszystko toczyło się zgodnie z naszymi założeniami?
wesele
Oprawcowane przez: Sebastian Ścigalski
Na podstawie: abcslubu.pl

Świętokrzyskie - idealnym regionem do życia

Ważnym czasem w życiu każdej młodej osoby jest wiek między czternastym a siedemnastym rokiem życia. Jest to okres budowania głębokich przyjaźni, często na całe życie. To w tym okresie dostrzegamy, że w kontaktach z ludźmi ważna jest jakość oraz wyrozumiałość. Uczymy się, że chwile jakie razem spędzamy są ważniejsze od naszych chwilowych pragnień indywidualnych.
kadłub samolotu
Oprawcowane przez: Andrew Thomas
Na podstawie: http://www.flickr.com

z jakiego powodu miodowy miesiąc zaczął wracać do łask wśród młodych par, gdzie najlepiej spędzić te wspaniałe chwile

Ślub staje dla młodych małżonków początkiem wspólnej nowej drogi życiowej, a wszystko zaczyna się wspaniałą zabawą. Jeszcze do niedawna odpoczywało się po niej kilka dni, a następnie powracało do codziennych obowiązków, więc w sumie nie bardzo było kiedy się nacieszyć bliską osobą. Lecz w ostatnich czasach widać coraz wyraźniejszy powrót starej, nieco zapomnianej tradycji, a mianowicie miodowego miesiąca.
wesele
Oprawcowane przez: alex and mac
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sale weselne w Kielcach - fascynujące oferty dla wymagających osób

Przygotowania ślubne to dla ukochanych sezon nadzwyczaj napięty. Jeżeli urządza się wielkie wesele pracy jest dużo, bo należy zdobyć salę, w której pomieszczą się wszyscy goście, i catering, który będzie porządnej jakości. Niewątpliwie dużym udogodnieniem jest zestawienie tych dwóch rozwiązań w jedną, co można zastać w wielu miejscach. Wielokrotnie domy weselne oferują jednocześnie całą obsługę cateringową, za pośrednictwem czego cała organizacja jest dużo prostsza. Warto zatem poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z ofertą miejscowości.
pokój hotelowy
Oprawcowane przez: mararie
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób znaleźć dobry lokal na wesele w Warszawie?

Każda para organizująca wesele chce, aby wszystko odbyło się zgodnie z zamierzeniami. Nie dopuszcza myśli o żadnych wypadkach, ponieważ ma to być najpiękniejszy dzień w ich życiu, który będą wspominać z prawdziwym uśmiechem na twarzy. Jednym z najistotniejszych elementów w czasie dopinania szczegółów związanych z uroczystością jest znalezienie odpowiedniego hotelu. W jaki sposób wobec tego wybrać najlepszy lokal w stolicy?
Oprawcowane przez: Siedlisko Morena

Jaki hotel na romantyczną randkę we dwoje?

Sala weselna to w dzisiejszych czasach żelazna podstawa - w końcu bądź co bądź nie będziemy urządzali weselicha w jakiejś stodole czy innej remizie. Jednakowoż najzwyklejsza sala to nie wszystko. Byłoby wspaniale gdybyśmy na dodatek wynajęli miejsce do przespania się - głównie dla dzieci i tych osób, które bądź co bądź trochę przeholowały z alkoholem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.