Miejsca
lotnisko
Oprawcowane przez: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy parking przy lotnisku Wrocław – kilka porad

Wrocławskie lotnisko jest jednym z głównych międzynarodowych lotnisk w Polsce, każdego roku obsługuje miliony podróżnych. Dookoła lotniska znajduje się wiele parkingów. Na co zwracać uwagę przy doborze miejsca, w którym pozostawimy nasze auto?
Restauracja
Oprawcowane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com

Organizacja szkoleń to coraz bardziej znana praktyka. Razem z tym rośnie też poziom miejsc, gdzie można przeprowadzać szkolenie

Należy przyznać, że coraz bardziej pokaźne jest w naszym kraju zapotrzebowanie na usługi konferencyjno-gastronomiczne. Wynika to na pewno z dużej ilości czynników, pośród których najistotniejsze są te mające związek z różnymi szkoleniami, z rozwojem, z firmowymi konferencjami. W tym sensie konieczną częścią takiej bazy szkoleniowej jest też hotelarstwo, to znaczy hotele o odpowiednim komforcie, w których mogą spać goście przyjeżdżający na konkretną konferencję.
Góry Stołowe
Oprawcowane przez: Eri_pl
Na podstawie: www.flickr.pl

Luksusowe a także niezbyt drogie pensjonaty i mieszkania w Tatrach

Nie ma wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy również pamiętać, że czymś niesamowicie istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar komfortowe, a jeszcze oprócz tego niezbyt drogie. Co w takim razie powinna robić osoba, która szuka eleganckich oraz relatywnie tanich noclegów w przykładowo Zakopanem, więc stolicy Tatr?
termy
Oprawcowane przez: Agencja PR Pan Pikto
Na podstawie: Agencja PR Pan Pikto

Baseny termalne w Polsce

Naciepłe dni czekaliśmy z niecierpliwością już bardzo dawno. Zima w tym roku wyjątkowo dała się nam we znaki. Podczas długich i zimnych wieczorów, by poprawić sobie humor, oglądaliśmy razem z rodzinką katalogi agencji turystycznych i wymyślaliśmy wojaże naszych marzeń. Tymczasem, sezon urlopowy już nadchodzi i najwyższa pora porozmawiać z bliskimi o wczasach w tym roku. Warto już teraz wykupić miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, ponieważ jeszcze trochę i może być zbyt późno- nie będzie wolnych miejsc w modnych ośrodkach wczasowych.
Zakopane
Oprawcowane przez: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd powinno się wybrać się na zimowy odpoczynek? Na jakie obiekty powinieneś zwrócić uwagę?

Spora część z nas niezmiernie dobrze wie, że wypoczynek jest istotną częścią naszego życia, którego zlekceważenie może wywołać nam dużo kłopotów. Nadwyżka pracy jest bowiem w stanie istotnie przełożyć się na nasze funkcjonowanie. Ciągłe pełnienie obowiązków bez odpowiedniej dawki relaksu nieprawidłowo wpływa na naszą motywację oraz chęć do pracy. W związku z takim stanem rzeczy koniecznością wydaje się być regularne odpoczywanie.
podróż
Oprawcowane przez: Chelsea Gabriel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stadnina koni wewnątrz Limanowej - a więc, kilkanaście słów na temacik tamtejszej szkółki jeździeckiej

Limanowa jest to usytuowana w woj. małopolskim malutka - bo posiadająca zaledwie 7,197 m2 - mieścina, w której to odnajdziemy parę atrakcji turystycznych, lecz to dzięki widoczkom owe lokalizacja bardziej zasługuje na nasze zainteresowanie.
teatr
Oprawcowane przez: Nick Powell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Spektakle dla dzieci - kapitalna uciecha dla najmłodszych

Teatry grywają nie wyłącznie spektakle i etiudy dla pełnoletnich, ale również dla dzieci. W Polsce funkcjonuje multum grup teatralnych, jakie grywają również dla dzieci czy wyłącznie dla dzieci. Teatry dla dzieci rozwijają się prężnie i dynamicznie, w czasie wakacyjnym przedstawienia w wielu przypadkach odbywają się na ożywczym powietrzu.
opinie

Nad morze czy nad jeziora, na co się zdecydować?

Nad morze czy te jeziora? Jest to powszechny problem wczasowiczów. Każda z owych opcji ma swoje walory i minusy, a w naszej ojczyźnie na szczęście mamy taki komfort, że możemy wybierać pomiędzy wieloma możliwościami.


Nad morze czy nad jeziora, na co się zdecydować?

Czasem możemy mieć tak zwane dwa w jednym.
Panna Młoda, zimowa kreacja
Oprawcowane przez: Weselni Paparazzi
Na podstawie: abcslubu.pl

Wiedeń i dynastia Habsburgów

Myśląc o Austrii niemal zawsze widzimy przed sobą jedną nazwę - jedno konkretne miejsce, które wręcz Musimy tam zobaczyć. Tym miejscem jest stolica owego państwa, czyli wspaniały i bogaty we niesamowitą historię Wiedeń. Jak się okazuje, jego początki "ukazały się" już 500 lat przed naszą erą i przez ten czas bardzo wiele się tam wydarzyło, a by móc to choćby opowiedzieć w skrócie, potrzeba by było wielu lat.
plaża
Oprawcowane przez: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znakomita Bułgaria i niepowtarzalna Turcja

Każdy powinien czasami odpocząć. Wiele osób preferuje rozmaite formy odpoczynku. Poniektórym, aby całkowicie zregenerować siły wystarczy parę wieczorów z dobrą książką. Duża liczba aczkolwiek lubi wziąć kilka tygodni urlopu i ruszyć na zwiedzanie świata.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.