Książki
Kobieta z książką
Oprawcowane przez: Tim Pierce
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealna recepta na jesienną nudę

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Jak pokazują badania, aż 42 % Polaków deklaruje ignorancki stosunek do książki. Wyniki te nie brzmią optymistycznie, albowiem człowiek wychowany wyłącznie przez „szklany ekran” bytuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Z jakiej przyczyny? Ponieważ czytanie bardzo korzystnie wpływa na ludzki rozwój.
książka
Oprawcowane przez: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zastanawialiśmy się jak wydać ebooka? Sprawdź jakie mamy porady

Książki elektroniczne uzyskują coraz więcej sympatyków

Jeszcze niedawno pragnąc przeczytać jakąś książkę, należało ją zakupić, lub pożyczyć z biblioteki. Kiedy była obszerna i naprawdę sporo ważąca, to musieliśmy zrezygnować z zabierania jej w podróże, nie dążąc do tego aby dźwigać ten ciężaru.
narrenturm
Oprawcowane przez: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com

Jakie są najczęstsze przyczyny, dla jakich ludzie kupują książki? Parę interesujących przykładów.

Osoby, które cenią sobie dobrą książkę, z wielką chęcią odwiedzają księgarnie. Tak naprawdę możemy tam spędzić dużo czasu przebierając w wielkiej ilości różnych tytułów. Niewiele rzeczy potrafi w ten sposób poprawić humor, jak kupno dobrej książki na wieczór. Powodów do kupowania książek jest natomiast o wiele więcej.
Rysunek
Oprawcowane przez: 2 TOP
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki prezent wybrać najbliższym osobom? Parę cennych rad.

Świąteczny okres to współcześnie nic innego, jak cudowna pogoń w kupowaniu wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Nie ma jednak w tym nic złego, gdyż każdy pragnie dać coś swym bliskim, a i sam także z upominku się ucieszy. Najłatwiej jest kupić prezent osobie, która posiada jakąś pasję, w zasadzie im mocniej niestandardowe tym lepiej, ponieważ wtedy ma się niewielki zakres rodzajów upominku.
książki
Oprawcowane przez: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Optymalne propozycje dla wszystkich zaciekawionych debiutem pisarzy

W dzisiejszych czasach niemało osób myśli o tym, aby wydać napisaną przez siebie książkę. Trzeba nadmienić, że współcześnie nie jest to trudne zadanie, ponieważ każdy początkujący pisarz może znaleźć dla siebie wiele interesujących rozwiązań. Z ich pomocą uda nam się szybko urealnić swoje marzenia dotyczące literackiego debiutu, co być może okaże się znamienne w kontekście dalszej kariery.
self publishing
Na podstawie: flickr.com

Napisałeś książkę i myślisz, co następnie zrobić – zobacz, jakie są wyjścia

Zarówno w Rzeczypospolitej Polskiej, jak i na całym świecie, jest ogromna liczba ludzi, którzy uwielbiają pisać. Wielu z nich nie jedynie o tym marzy, nie tylko to uwielbia, lecz rzeczywiście to robi. Ani spojrzeć, a powstaje top wierszy, zbiór opowiastek, czy książka. W człowieku rodzi się wtedy duma ze stworzonego dzieła. Jednak co uczynić, by praca nie poszła na marne, by nie pozostała w szufladzie?
grzbiety książek na półce
Oprawcowane przez: irondsd
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu w Polsce ludzie nie lubią czytać książek?

Z jakiego powodu Polacy nie czytają książek? Argumentów jest kilka. Często daje się słyszeć, że czytanie męczy. Jeśli weźmiemy do ręki książkę, szybko przekonamy się, iż nie jest to zabawa „łatwa, lekka i przyjemna”. Wymaga posiadania choćby szczątkowej wyobraźni.
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko
Oprawcowane przez: Matthew
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy wydanie książki to niesłychanie łatwe przedsięwzięcie?

Każdy z nas doskonale wie, że praca jest niewątpliwie naszym obowiązkowym elementem codziennego funkcjonowania. Dla wielu z nas obowiązek wykonywania określonych czynności niewątpliwie gwarantuje nam zarobek, co jak najbardziej jest niezwykle istotne, kiedy pragniemy żyć na dostatecznym poziomie.
Biurko z podręcznikami
Oprawcowane przez: brewbooks
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy walczyć z bardzo wysokimi cenami podręczników do szkoły?

Rodzice w Polsce uskarżają się każdego roku - szczególnie pod koniec lata, na najzwyczajniej w świecie za wysokie ceny podręczników. A zwłaszcza owy fakt potęguje to, że coraz ciężej zakupić ksiazki uzywane. To znaczy one oczywiście są sprzedawane, lecz z różnych przyczyn jest tak, że musimy kupić nowe książki, ponieważ zmienił się tok nauczania.
książka
Na podstawie: www.morguefile.com

Chcesz wydać własną powieść i nie masz pojęcia, jak? Zaznajom się z propozycją wydawnictw w sieci!

Na polskim rynku znajduje się sporo wydawnictw trudniących się wydawaniem prozy, poezji, jak także książek o innym charakterze. Autor, który chce debiutować oraz opublikować napisane przez siebie dzieło, powinien zapoznać się z profilami wybranych wydawców, żeby mieć świadomość, gdzie skierować swoją propozycję wydawniczą. Należy mieć na względzie, że na krajowym rynku istnieją zarówno wydawnictwa wydające książki tradycyjne, jak też elektroniczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.