Książki
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko
Oprawcowane przez: Matthew
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy wydanie książki to niesłychanie łatwe przedsięwzięcie?

Każdy z nas doskonale wie, że praca jest bezsprzecznie naszym obowiązkowym elementem codziennego funkcjonowania. Dla wielu z nas obowiązek wykonywania określonych czynności bezsprzecznie gwarantuje nam zarobek, co w rzeczy samej jest niezmiernie istotne, kiedy pragniemy żyć na dostatecznym poziomie.
książki
Oprawcowane przez: Jaka Santana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Śnisz o tym, by zostać pisarzem i wydawać książki? Przedstaw swe dzieło w dobrym wydawnictwie

Literatura raduje się w Polsce wzrastającym zainteresowaniem, badania rynku mówią, że coraz więcej osób: tak i dzieci, jak i dorosłych, sięga po książki. Nie brakuje również osób, które chciałyby pewnego dnia zostać rozpoznawanymi autorami i będą prezentować swe książki na spotkaniach z czytelnikami. Czy jest sposób, aby spełnić takie marzenie? Oczywiście, że tak!
ebook
Oprawcowane przez: bfishadow
Na podstawie: http://www.flickr.com

Skąd zaczęła się brać tak wielka popularność książek cyfrowych, jak wydać swojego własnego e-booka.

Książki w formie elektronicznej cieszą się coraz większą popularnością wśród czytelników. W sklepach kupić można wiele rodzajów czytników, które zapewniają bardzo dobrą jakość czytania bez męczenia wzroku. Ogromnym plusem takiego czytnika, który ma wielkość małej książki jest bardzo duża uniwersalność.
grzbiety książek na półce
Oprawcowane przez: irondsd
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu w Polsce ludzie nie lubią czytać książek?

Z jakiego powodu Polacy nie czytają książek? Powodów jest kilka. Co niektórzy mawiają, iż czytanie męczy. Jeżeli chwycimy do ręki książkę, szybko zauważymy, że nie jest to rozrywka „łatwa, lekka i przyjemna”. Wymaga posiadania choćby szczątkowej wyobraźni.
Kobieta z książką
Oprawcowane przez: Tim Pierce
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idealna recepta na jesienną nudę

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Jak pokazują badania, aż 42 % rodaków wykazuje brak zainteresowania książką. Wyniki te nie brzmią optymistycznie, albowiem człowiek wychowany jedynie przed ekranem telewizora bytuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Z jakiego powodu? Ponieważ czytanie bardzo pozytywnie wpływa na ludzki rozwój.
książki
Oprawcowane przez: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Optymalne propozycje dla wszystkich zaciekawionych debiutem pisarzy

W tych czasach sporo osób rozmyśla o tym, aby wydać napisaną przez siebie książkę. Trzeba przyznać, że współcześnie nie jest to trudne zadanie, ponieważ każdy początkujący pisarz może oczekiwać wielu korzystnych rozwiązań. Z ich pomocą uda nam się w mgnieniu oka urealnić swoje marzenia dotyczące literackiego debiutu, co być może stanie się znamienne w kontekście dalszej kariery.
książka
Oprawcowane przez: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zastanawialiśmy się jak wydać ebooka? Sprawdź jakie mamy porady

Książki elektroniczne zdobywają coraz więcej zwolenników

Jeszcze niedawno chcąc czytać jakąś książkę, trzeba było ją nabyć, albo pożyczyć z biblioteki. Jeżeli była gruba oraz naprawdę masywna, to musieliśmy zrezygnować z zabierania jej w podróże, nie chcąc dźwigać ten ciężaru.
książka
Na podstawie: www.morguefile.com

Chcesz wydać własną powieść i nie masz pojęcia, jak? Zaznajom się z propozycją wydawnictw w sieci!

Na polskim rynku znajduje się wiele wydawnictw zajmujących się wydawaniem prozy, poezji, jak też książek o odmiennym charakterze. Autor, który chce debiutować oraz wydać napisane przez siebie dzieło, powinien zaznajomić się z profilami wybranych wydawców, aby wiedzieć, do którego skierować własną propozycję wydawniczą. Warto mieć na względzie, że na krajowym rynku istnieją zarówno wydawnictwa publikujące książki papierowe, jak również elektroniczne.
książki
Oprawcowane przez: irondsd
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokładne przygotowanie książki do wydruku może być gwarancją jej powodzenia na rynku wydawniczym

Mało kto ma możliwość, aby spełniać w praktyce swoje dziecięce marzenia. Jednym z tego rodzaju marzeń jest bycie sławnym pisarzem. Powyższe plany przeważnie pozostają jedynie w sferze zamierzeń, jeżeli mamy jednak możliwość ich realizacji - jak na przykład w tym wypadku napisaną książkę w biurku - korzystnie jest podejść do tego w odpowiedni sposób.
książki
Oprawcowane przez: Malcolm Manners
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kosztorys wydawniczy – czym jest i jak się go określa

Fachowcy są w stanie w krótkim czasie podać wszystkie kryteria, które spełniać mogą książki zanim zostaną wydane. Znakomite i doceniane na rynku wydawnictwo naukowe cieszy się tak sporą popularnością, ponieważ gwarantuje jakość książek. Niewysokie ceny za poszczególne propozycje książkowe to coś, co zachęca klientów do nabywania papierowych, drukowanych książek przy ich tak sporej rywalizacji z ebookami. Wydawnictwo w znacznym stopniu dba o edytorskie dopracowanie do stanu idealnego każdego egzemplarza.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.