Materiał
Dron z kamerą
Oprawcowane przez: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Samolocik DJI Phantom 3 to świetny sposób na rejestrowanie

Robot 3DR SOLO wspaniale nadaje się na trudne tereny
Od czasu do czasu okazuje się być tak, że chcemy nagrać coś co jest trudno dostępne oraz nie zawsze będziemy w stanie tam dotrzeć, mimo naszych wytężonych próśb. Wtedy należy w to miejsce posłać specjalną kamerę, takiego mini robota 3DR SOLO, który wszędzie się przeciśnie, nic mu nie będzie straszne, a na dodatek będzie niesamowicie prosty do kierowania, dzięki czemu pozyskamy upragniony materiał.
herbata
Oprawcowane przez: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Hario skerton daje się łatwo składać

Kiedy kochamy pić kawę albo herbatę, to należy zadbać o to, żebyśmy pod ręką ciągle posiadali sporo ich rodzajów, ponieważ wtenczas wszystko będziemy mieli szansę dobrać do swojego samopoczucia. Im więcej ich rodzajów poznamy, tym łatwiej będzie powiedzieć, co będzie nam najbardziej pasowało
.
nauka - obrazek
Oprawcowane przez: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com

W nadchodzącym roku będziesz zdawać maturę? Sprawdź, jak skutecznie się do niej przygotowywać!

W obecnych czasach praktycznie każdy ma wyższe wykształcenie - nic zatem dziwnego, że rodzice niejednokrotnie naciskają na swoje dzieci, żeby zdały maturę, a następnie poszły na dobre studia. Pewnie nie inaczej jest także w Twoim przypadku - jeżeli trafiłeś na ten artykuł, matura najprawdopodobniej zaraz przed Tobą! Jeżeli nie rozpocząłeś jeszcze przygotowań, zdecydowanie musisz to nadrobić - Twoi koledzy czy koleżanki już rozpoczęli naukę, dlatego nie powinieneś pozostawać z tyłu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.