Cena
spacer
Oprawcowane przez: David van der Mark
Na podstawie: http://www.flickr.com

Brzeg Dolny – tańsza alternatywa dla wyjazdów turystycznych oraz służbowych do Wrocławia

Wrocław jest jednym z najistotniejszych – pod wieloma aspektami – polskich miast. To zrozumiałe, że tłumnie przybywamy do tej miejscowości w sprawach służbowych oraz turystycznych. Metropolie mają jednak to do siebie, że stacjonowanie w nich jest dość kosztowne. Brzeg Dolny to miejscowość, położona zaledwie 30 km od Wrocławia – można się tam zatrzymać i zmniejszyć koszty noclegu!
lotnisko
Oprawcowane przez: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy parking przy lotnisku Wrocław – kilka porad

Wrocławskie lotnisko jest jednym z najważniejszych polskich lotnisk międzynarodowych, co roku obsługuje miliony podróżnych. W pobliżu lotniska znajduje się mnóstwo parkingów. Na co zwracać uwagę przy wyborze miejsca, w którym pozostawimy nasz samochód?
salon
Oprawcowane przez: Jaysin Trevino
Na podstawie: http://www.flickr.com

Obrazy do salonu oraz dla dzieci – oferta producenta!

Ciekawe propozycje dekoracji i aranżacji, na jakie trafimy aktualnie w sklepach stacjonarnych czy online, wywierają duże wrażenie. Głównie koneserzy tego typu rozwiązań bardzo pozytywnie wypowiadają się w kwestii proponowanych im obrazów. Producenci podchodzą wyjątkowo profesjonalnie do przygotowywania następnych ofert.
autokar
Oprawcowane przez: Graham Richardson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto byłoby zwiedzić Krosno oraz w jakim miejscu tam przenocować?

Krosno to ładne ojczyste miasto, które znajduje się na podkarpaciu, w południowo-wschodniej części naszego kraju. Ma ono około 45 tys. mieszkańców, a w jego pobliżu jest dużo ciekawych zabytków.
Wesele
Oprawcowane przez: Aga Cudak
Na podstawie: abcslubu.pl

Gdzie zaplanować huczne przyjęcie weselne? Szukamy idealnego miejsca pod Wrocławiem.

Pary, które ślub zaplanowały w którymś z wrocławskich kościołów, mogą wybrać jakąś podwrocławską miejscowość do zrobienia swojej imprezy weselnej. Czemu akurat wesele pod Wrocławiem? Piękna okolica, cisza i spokój, duża sala weselna i hotel w Brzegu Dolnym to pełna odpowiedź.
komunikacja miesjka, wnętrze autobusu
Oprawcowane przez: shrinkin'violet
Na podstawie: http://www.flickr.com

najbardziej wygodny przewóz - czyli podróż taryfą

Jest niemało sytuacji, gdy dobrym rozstrzygnięciem jest skorzystanie z przewozu taksówką.
kadłub samolotu
Oprawcowane przez: Andrew Thomas
Na podstawie: http://www.flickr.com

z jakiego powodu miodowy miesiąc zaczął wracać do łask wśród młodych par, gdzie najlepiej spędzić te wspaniałe chwile

Ślub staje dla młodej pary początkiem nowej, wspólnej drogi życiowej, a wszystko rozpoczyna się wspaniałą zabawą. Do niedawna jeszcze odpoczywało się po niej kilka dni, a następnie wracało do zwykłych obowiązków, więc w sumie nie było kiedy nacieszyć się małżonkiem. Jednak w ostatnich czasach widać coraz wyraźniejszy powrót starej, nieco zepchniętej w kąt tradycji, to znaczy miesiąca miodowego.
tabela i różne waluty
Oprawcowane przez: Matteo Doni
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wymiana waluty we Wrocławiu

Przyszło nam żyć w świecie, w którym poznikały bariery. Dziś można ruszać w podróż po świecie i nie musimy się przejmować wieloma sprawami. Wymiana waluty nie jest czymś skomplikowanym.
Rafał Rutkowski
Oprawcowane przez: Teatr Buffo
Na podstawie: Teatr Buffo

Jak organizowane są kursy paralotniowe?

Paralotnie stają się coraz częściej rozpowszechnione, a przeszkolenia uprawniające do latania typowane przez dużą liczbę użytkowników. Czy każdy może brać udział w kursie? Jakie trzeba mieć umiejętności? Głównie jest to dziedzina sportu dla osób pełnoletnich, ale mogą w nim brać także udział osoby, które skończyły 15 lat, ale mają pisemną zgodę opiekunów.
samolot
Oprawcowane przez: ERIC SALARD
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lataj samolotem za grosze

Na pewno nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy opowieści o tych, którzy za przysłowiowego grosza polecieli w daleką podróż. Czy to możliwe, żeby polecieć za tak niewielkie pieniądze? Oczywiście! Doświadczeni poszukiwacze niedrogich biletów wiedzą, jak przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak nieco uporu oraz dyscypliny.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.