Kraków
Kraków
Oprawcowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urokliwe pamiątki, jakie można zakupić w stolicy województwa małopolskiego.

Każdy przyjezdny, jaki minimum chwilowo znajduje się w stolicy Małopolski musi zakupić pewne interesujące pamiątki z tego miasta. Dzięki temu ma szansę kolejno dobrze wspominać swój pobyt tam. A pamiątki te może zakupić zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych. Abstrahując od upodobań da się tam bowiem odnaleźć mnóstwo rzeczy. Już na krakowskim rynku, przy Sukiennicach można będzie wyszukać sporo budek, w których można zakupić tak samo przedmioty standardowe, jak i unikatowe pamiątki.
Kraków, Wawel
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu/
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W Krakowie znaleźć możemy wiele inspirujących mieszkań i apartamentów

Niemały wybór apartamentów gwarantuje aktualnie Kraków. Jako stolica województwa małopolskiego cechuje się znacząco na tle innych opcji. Profesjonalizm krakowskich deweloperów widać na każdym kroku. Wybierając godną zaufania firmę, można mieć pewność niezwykle owocnej współpracy na każdym z istotnych szczebli. Warto zwracać również szczególną uwagę na komentarze klientów korzystających z usług deweloperskich z Krakowa, gdyż okazać się mogą one szczególną wskazówką.
Kraków - rynek

Coś dla sympatyków fotografujących i nie jedynie

Wszyscy mający doświadczenie fotografowie, jak i amatorzy dopiero uczący się swego przyszłego fachu, powinni znać historię fotografii. Ściśle wiąże się to z poznawaniem pełnych historii kolejnych miast. U nas mamy mnóstwo niezwykłych pereł, jakie uwieczniono na zdjęciach.
Kraków
Oprawcowane przez: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie suveniry trzeba zaopatrzyć się w Krakowie? Co warto polecić?

Miejsc, gdzie możemy dostać piękne pamiątki, jest w Krakowie bardzo dużo. Jednakże jeśli interesuje nas dużo więcej niż magnes na lodówkę albo pocztówka, to należy postarać się odnaleźć te najciekawsze rzeczy, jedyne w swoim rodzaju krakowskie pamiątki. Czy wszyscy wiemy, jak one wyglądają?
kraków
Oprawcowane przez: YougoPL
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakupy w Krakowie – gdzie się udać?

Do Krakowa ochoczo przybywamy w celach turystycznych, lecz coraz większe grono osób wybiera się do tego niezwykle klimatycznego miasta również po to, żeby coś sobie kupić. A oferta handlowa miejscowości jest imponująco różnorodna i powoduje, iż można tu zdobyć wszystko, od odzieży używanej, po kosztowne kolekcje znanych na całym świecie projektantów.
Karpacz, kościółek drewniany
Oprawcowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek w polskich miastach

W Polsce istnieje dużo miejscowości, uznawanych za szczególnie atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z różnorodnych elementów. Mogą to być na przykład rozmaite zabytki historyczne, których uroki przyciągają przyjezdnych. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład obecność wód termalnych czy mineralnych. W takim przypadku goście odwiedzający daną miejscowość jeżdżą tam na wyjazdy sanatoryjne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.