Plaże
Karpacz, kościółek drewniany
Oprawcowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek w polskich miastach

W Polsce istnieje wiele miejscowości, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z rozmaitych czynników. Są to przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroki przyciągają turystów. Bywają to także walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład występowanie wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
Morze, Jastrzębia Góra
Oprawcowane przez: Hoax_pl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zwiedzanie Polski czyli co interesującego i ciekawego może zaoferować nasz kraj dla zagranicznych turystów.

Polska jest przepięknym krajem, każdy o tym będzie wiedział, kto miał okazję ją dobrze zwiedzić. Zaczęli to doceniać także zagraniczni turyści, których kilka milionów corocznie przybywa do polskich miast i ośrodków wypoczynkowych. Wiele zabytków jest znanych na całym świecie, zachęcając odwiedzających z tak odległych państw jak Japonia albo Izrael. Nasz kraj to także wspaniała, niekiedy nienaruszona przyroda, zachwycająca swoją różnorodnością i bogactwem.
wakacje
Oprawcowane przez: MSM Mońki
Na podstawie: MSM Mońki

Gdzie należałoby spędzić urlop lub wczasy w Polsce? Czy znasz fajne miejsca w naszym kraju?

Planując wczasy czy urlop, często myślimy o regionach zagranicznych - Paryż, Kostaryka, Włochy czy Egipt - te i mnogość innych miejsc każdego roku przyciąga dużo turystów z całego świata, również z Polski. To prawda, iż zagraniczne rejony są istotnie cudowne i zdołamy tam zobaczyć sporo rzeczy, jakich nie ma w Polsce, chociaż nie oznacza to, że nasz kraj nie ma nic fascynującego do zaoferowania. Wręcz przeciwnie, w Polsce odnajdziemy mnóstwo ładnych, zapierających dech w piersiach oraz atrakcyjnych regionów, które należałoby zwiedzić.
karaiby
Oprawcowane przez: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowe rozwiązania na podróże, czyli jak dobrze zorganizować wyjazdy.

Kluczowy jest, aby w organizacji wakacji przemyśleć za i przeciw podanej propozycji. Po co tak naprawdę pojechać gdzieś i później pluć sobie w brodę. Kwestia kosztów również jest ważna, dlatego co zrobić by nie przepłacić świetnie przeżyć ten okres.
plaża latem
Oprawcowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

A może morze? Zobacz nasze rekomendacje

Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej wcześniej czy później za nim zatęskni. Prawda, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, ale Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Wspaniałe czucie, którego wyczekujemy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże w dniu przyjazdu.
skauci
Oprawcowane przez: wittco.gmbh
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wycieczka do Portugalii z pewnością będzie wspaniałym doświadczeniem, które zapamiętamy na długo

Portugalia to miejsce niezwykłe. Każdego roku do tego państwa przybywa wielu turystów złaknionych pięknych widoków, dobrego jedzenia i piaszczystych plaż.
Polskie morze
Oprawcowane przez: VnGrijl
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jesienią nad Bałtyk? Oczywiście!

Spóźniony urlop. Czy to się może udać? Zdecydowanie tak! Planując „wakacje po sezonie”, z pewnością nie będziemy mieli problemów z rezerwacją noclegu.
łazienka hotelowa
Na podstawie: pixabay.com

Nasze morze stale będzie miało dla rodaków symboliczne znaczenie - nieważne, że nie bywa tam tak gorąco jak na południu Europy

Od momentu skończenia się socjalizmu mamy możliwość jechać za granicę, a od chwili, gdy jesteśmy w Unii Europejskiej możemy nad Morze Śródziemne lecieć bez jakichkolwiek kłopotów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.