Sztuka
na koncercie
Oprawcowane przez: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś dojrzałym, człowiekiem i poszukujesz rozwijających zainteresowań - Czy to opera, czy sport warto skupić się na tym, co sie lubi robić

Egzystując w szarej realności, wykonując tygodniowy plan czyności, częstokroć popadniemy w rutynę i znużenie. Po jakimś okresie czasu, nawet we wcześniejszej młodości potrzebujemy pewnej odmiany, inspiracji i zadowolenia na codzień.
sztuka
Oprawcowane przez: Pleuntje
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sztuka współczesna jest aktualnie bardzo ceniona.

Wernisaże znanych autorów wyróżniają się sporym zainteresowaniem i przyciągają mnóstwo osób. Nie wszystkie dzieła są zrozumiałe dla osób, jakie z reguły ze sztuką nie mają nic wspólnego, wobec tego czasami warto jest zaufać opiniom fachowców. Do sztuki współczesnej wliczane jest nie tylko malarstwo, ale także rzeźbiarstwo lub niebanalne instalacje, składające się z wielu elementów. Dzieła niekiedy są rzeczywiście zadziwiające, ale właśnie takie jest zadanie sztuki – zmuszać człowieka do głębokiej refleksji.
mężczyźni podczas biegania
Oprawcowane przez: Georgia National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lato w mieście – jak spędzić je w intrygujący sposób

Lato to czas, który każdy z nas stara się jakoś urozmaicić – szukamy mnóstwa zajęć, z pomocą których wypełnimy nasz wolny czas. Warto mieć na uwadze, iż ten ciepły okres to nie tylko świetna okazja na wybranie się w podróż, ale również rozwijanie swoich pasji – korzystają z tego szczególnie ci, którzy nie muszą wykonywać swych obowiązków w trakcie lata – choć zapewne niewiele jest takich wybrańców.
rzeźba
Oprawcowane przez: Albert Dedden & Paul Keizer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy galeria rzeźby jest porządnym obiektem do poznania innego wymiaru kultury?

Egzystujemy w bardzo szybkich czasach. Obywatele ciągle gonią za karierą i pieniędzmi. Coraz mocniej brakuje czasu na spotkania w gronie znajomych. Brakuje na to po prostu czasu. Na dodatek nasze społeczeństwo trawi choroba depresji. Polacy czują się samotnymi wyspami, gdyż nie utrzymują kontaktu z kochanymi. Naukowcy doradzają, że dobrym pomysłem na uporanie się z ponurością jest ruch na świeżym powietrzu. Polecają wypoczynek na łonie natury. A może równie dobrym pomysłem wybrnięcia z tych kłopotów jest sztuka? Niewątpliwie galeria rzeźby jest sprawdzonym rozwiązaniem na spędzenie czasu wolnego w gronie rodziny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.