Sztuka
mężczyźni podczas biegania
Oprawcowane przez: Georgia National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lato w mieście – jak spędzić je w intrygujący sposób

Lato to czas, który każdy z nas chce jakoś urozmaicić – szukamy wielu zajęć, z pomocą których wypełnimy nasz wolny czas. Warto pamiętać, że ten ciepły okres to nie tylko świetna okazja na wybranie się w podróż, ale również rozwijanie swojego hobby – korzystają z tego zwłaszcza ci, którzy nie muszą pracować podczas lata – choć zapewne niewiele jest takich szczęśliwców.
na koncercie
Oprawcowane przez: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś dojrzałym, człowiekiem i poszukujesz rozwijających zainteresowań - Czy to opera, czy sport warto skupić się na tym, co sie lubi robić

Egzystując w szarej rzeczywistości, realizując tygodniowy plan czyności, wielokrotnie popadniemy w rutynę i znużenie. Po jakimś okresie czasu, już we wcześniejszej młodości potrzebujemy pewnej odmiany, inspiracji i zadowolenia na każdy dzień.
rzeźba
Oprawcowane przez: Albert Dedden & Paul Keizer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy galeria rzeźby jest porządnym obiektem do poznania innego wymiaru kultury?

Żyjemy w mocno szybkich czasach. Ludzie ciągle gonią za karierą i pieniędzmi. Coraz bardziej odczuwa się brak czasu na rodzinne spotkania. Nie ma na to zwyczajnie w świecie czasu. Dodatkowo polskie społeczeństwo trawi choroba depresji. Ludzie czują się samotnymi wyspami, bo nie utrzymują kontaktu z bliźnimi. Naukowcy doradzają, że porządnym pomysłem na uporanie się z depresją jest codzienny ruch. Zalecają odpoczynek na łonie natury. A może równie dobrym pomysłem wybrnięcia z tych problemów jest sztuka? Bez wątpienia galeria rzeźby jest sprawdzonym rozwiązaniem na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych.
sztuka
Oprawcowane przez: Pleuntje
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sztuka współczesna jest aktualnie bardzo ceniona.

Wernisaże znanych autorów wyróżniają się sporym zainteresowaniem i przyciągają mnóstwo osób. Nie wszystkie dzieła są zrozumiałe dla osób, jakie z reguły ze sztuką nie mają nic wspólnego, wobec tego czasami warto jest zaufać opiniom fachowców. Do sztuki współczesnej wliczane jest nie tylko malarstwo, ale także rzeźbiarstwo lub niebanalne instalacje, składające się z wielu elementów. Dzieła niekiedy są rzeczywiście zadziwiające, ale właśnie takie jest zadanie sztuki – zmuszać człowieka do głębokiej refleksji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.