Odszkodowanie
Samolot
Oprawcowane przez: Norio NAKAYAMA
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szczególne przypadki podczas podróży samolotem i ich konsekwencje

Latanie samolotem na chwilę obecną jest całkiem powszechnym sposobem podróżowania. Użytkownicy docenili w pierwszej kolejności możliwość błyskawicznego przemieszczania się w porównaniu na przykład do poruszania się po lądzie. Jest to również sposób raczej wygodny, zależnie od klasy i linii lotniczych, jakie się wybiera. Ponadto coraz więcej osób obecnie walczy z lękiem przed oderwaniem się od ziemi i podejmuje decyzję o podróżowaniu w ten sposób, także z uwagi na coraz niższe ceny biletów lotniczych.
samolot
Oprawcowane przez: 智傑 雷
Na podstawie: http://www.flickr.com

Powinniśmy powiedzieć że należy nam się odszkodowanie za odwołany lot

Kiedy nie widać najmniejszej mgły, pogoda jest odpowiednia oraz samolot nie posiada żadnej usterki, to powinniśmy wystartować o dokładnie opisanej godzinie. Niestety od czasu do czasu dzieje się tak, że lot z jakiegoś powodu jest opóźniony. Nie dzieje się jeszcze nic niedobrego, kiedy spóźnienie jest jedynie małe, ale kiedy zmienia się ono w kilkugodzinne oczekiwanie, to mamy prawo upominać się o odszkodowanie za odwołany lot.
Samolot na lotnisku
Oprawcowane przez: blu-news.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak starać się o rekompensatę za odwołany lot?

Od dawna oczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim przypadku może zrekompensować zepsute plany na wakacje. Urlop to bowiem czas, na który czekamy na ogół cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą czy na wiosnę. Większość z nas wyczekuje lata, zwłaszcza, iż dzieci też mają wtedy wolne, toteż całą rodziną można sobie pozwolić na długi wypoczynek. W jaki sposób zatem powinieneś się starać o pieniądze, jakie zgodnie z prawem ci się należą z powodu odwołanego lotu?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.