Morze Bałtyckie
plaża latem
Oprawcowane przez: Phillip
Na podstawie: http://www.flickr.com

A może morze? Zobacz nasze rekomendacje

Polskie morze piękne jest i basta! A ten kto twierdzi inaczej wcześniej czy później za nim zatęskni. Prawda, można na krótki moment zdradzić polskie plaże dla Morza Śródziemnego, ale Bałtyku nie darzyć miłością w ogóle, nie da się. Wspaniałe czucie, którego wyczekujemy tyle miesięcy – pierwsza wyprawa na plaże w dniu przyjazdu.
jezioro, woda
Oprawcowane przez: James St. John
Na podstawie: http://www.flickr.com

Domki letniskowe w Dąbkach - intrygująca i bogata oferta

Dąbki to atrakcyjna miejscowość uzdrowiskowa położona nad Morzem Bałtyckim oraz nad jeziorem Bukowo. Mieści się tu parę sanatoriów i uzdrowisk, niemniej jednak turyści ochoczo odwiedzają również Dąbki w sezonie turystycznym. Wczasy w Dąbkach nad Morzem Bałtyckim zapewne będzie należeć do niezmiernie udanych.
Kołobrzeg
Oprawcowane przez: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miasto Kołobrzeg - historia oraz atrakcje|atrakcje i historia. Sprawdź, co warto zwiedzić nad morzem

Kołobrzeg to jedno z najstarszych miejscowości w Polsce - jego początki sięgają VII stulecia. Na obszarze dzisiejszego Budzistowa mieszkańcy założyli tu osadę, która to następnie przekształciła się w gród obronny. W XIII stuleciu kolonia została przeniesiona w miejsce ujścia Parsęty do Morza Bałtyckiego. W 1255 r. Kołobrzeg otrzymał prawa miejskie stając się ówczesnym centrum handlu jak też rybołówstwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.