Gra
ubrania - akt
Oprawcowane przez: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szansa na prawdziwe rozwinięcie skrzydeł oraz niezwykłą, podniebną przygodę

Współcześnie możliwości atrakcyjnego spędzania wolnego czasu jest bez liku. Fascynacja grami komputerowymi z czasem słabnie i wtedy poszukujemy hobby, które pobudzają wyobraźnię, a niejednokrotnie też podnoszą poziom adrenaliny we krwi.


Szansa na prawdziwe rozwinięcie skrzydeł oraz niezwykłą, podniebną przygodę

Przyjemnym rozwiązaniem na oderwanie się od szarej rzeczywistości zdaje się być uprawianie sportu.
escape room
Oprawcowane przez: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poszukujesz nieszablonowej atrakcji albo pomysłu na szczególny podarek? Pomyśl o grze w typie escape

Impreza towarzyska, wieczór kawalerski, czy po prostu nudny weekend - wyróżnia się różnorakie okoliczności, kiedy szuka się rozrywek. Co robić, kiedy imprezy w dyskotekach są już oklepane i ma się ochotę na coś rzeczywiście oryginalnego i niecodziennego? Można zdecydować się na wspaniałą atrakcję, jaką stanowią gry na żywo, jak chociażby Escape Room.
kontroler do PS3
Oprawcowane przez: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gry na konsolę

Zadbanie o cudowny wypoczynek to jeden z pierwszych warunków odczuwania wspaniałego samopoczucia w swoim mieszkaniu.
laserowy paintball
Oprawcowane przez: BraNewbs
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zafunduj znajomym pomysłową odmianę spędzenia dnia

Przyjemności we Wrocławiu nie muszą ograniczać się do eleganckich wieczorów czy wizyt w klubach. Miasto to proponuje także szeroki wachlarz aktywnych form spędzania czasu. Przedstawione w tekście propozycje to świetny pomysł na niespodziankę lub też rodzaj spędzania czasu w trakcie przykładowo wyjazdu firmowego.
nagranie w studio
Oprawcowane przez: Chris Marchant
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wiedźmin wydaje się być naszym towarem eksportowym - Anglicy wymyślili nawet specjalnie nowe słowo, żeby być w stanie przekładać pozycje Sapkowskiego

Przygody Wiedźmina są śledzone przez miliony osób w wielu państwach. To chyba jedna z najczęściej tłumaczonych rodzimych książek, która jest kupowana od USA aż do Chin.
rodzina
Oprawcowane przez: Familjen Helsingborg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy możemy pozbyć się uzależnienia od gier komputerowych? Zabawy zespołowe pozwalające na świetną rozrywkę i integrację.

Żyjąc w dobie internetu sporo osób zapomniało już o grupowych formach rozrywki, które umożliwiają doskonałą zabawę, jak także skuteczną integrację. Wszyscy miłośnicy gier komputerowych powinni zdawać sobie sprawę, iż rzeczywiste życie toczy się poza cyberprzestrzenią, a pomysłodawcy gier ciągle proponują nam nowe metody zabaw zespołowych, które stanowią bardzo dobrą alternatywę, dla zabijania czasu przed komputerem. Najnowsze gry grypowe w niczym już nie przypominają nudnych zabaw, jakie pamiętamy jeszcze ze szkoły podstawowej oraz mogą one stać się prawdziwą pasją.
ściana
Oprawcowane przez: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com

Escaperoom - zabawa pełna wyzwań i gwarantująca rewelacyjne emocje

Dla osób, które chcą zapewnić sobie niesamowitą rozrywkę i niezapomniane wspomnienia bez wątpienia wypada polecić grę Escaperoom, która dostępna jest w Gdańsku. Zadanie polega na szybkim wydostaniu się z zamkniętego pokoju i jedynie na początku wydaje się dość banalne. Gra jest świetnym rozwiązaniem dla wielbicieli gier akcji oraz logicznych zagadek i może poszczycić się ogromną popularnością.
Katowice
Na podstawie: http://pixabay.com

Dragon Ball - manga, serial animowany i cykl gier komputerowych, które zachwycają kolejne pokolenia.

Pomimo znaczących różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje pasjonatów japońskich anime.
kupon lotto
Oprawcowane przez: Ian Barbour
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lotto – nie tylko Duży Lotek, czyli w co można grać w Lotto

Wyjątkowe propozycje, z którymi wychodzi organizujący loterię lotto, to bezsprzecznie możliwość wygrania naprawdę niemałych pieniędzy. Tego typu loteria organizowana jest przez Totalizator Sportowy od lat 60. XX wieku. W Polsce cieszy się sporą popularnością, ponieważ Polacy ochoczo szukają szczęścia w tego rodzaju rozrywce. Różne gry i zabawy na pieniądze są wybierane bardzo ochoczo przez wielu ludzi. Proponują szanse na spełnienie marzeń, co jest szczególnie ważne dla każdej osoby.
znajomi w pubie
Oprawcowane przez: Harry Wood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest escape room? Parę niezbędnych wskazówek

Stworzenie escape room jest powiązane z modernizacją wirtualnych gier. W roku 1988 pojawiła się w sprzedaży pierwsza gra która składała się tak naprawdę z wyświetlanego na ekranie monitora tekstu. Zadaniem w grze było wejście, a następnie opuszczenie zamkniętego pokoju. Gry wirtualne zostały przeniesione do świata rzeczywistego. W ten sposób zrodziła się nowa era wspaniałych gier logicznych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.