Sprzęt
Rafał Rutkowski
Oprawcowane przez: Teatr Buffo
Na podstawie: Teatr Buffo

Jak organizowane są kursy paralotniowe?

Paralotnie stają się coraz częściej rozpowszechnione, a przeszkolenia uprawniające do latania typowane przez dużą liczbę użytkowników. Czy każdy może brać udział w kursie? Jakie trzeba mieć umiejętności? Głównie jest to dziedzina sportu dla osób pełnoletnich, ale mogą w nim brać także udział osoby, które skończyły 15 lat, ale mają pisemną zgodę opiekunów.
scrubba bag
Oprawcowane przez: Bureau of Land Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dokładnie zagwarantować sobie wyczyszczoną wodę we wszystkich sytuacjach, czyli opis uzdatniaczy do wody.

Woda jest niezbędna do normalnego życia, bez niej człowiek może wytrzymać najwyżej parę dni. Jednak mowa jest tu o wodzie zdatnej do spożywania, bez żadnych wirusów, pasożytów i bakterii. O ile w cywilizowanych krajach z dostępem do wody pitnej nie ma problemów, bo jest ona powszechnie dostępna czy to w sieci wodociągowej, czy w butelkach w sklepach. Ale niekiedy zdarzyć się może, że wystąpią problemy z dostępnością do wody odpowiedniej jakości.
Wycieczki, góry
Oprawcowane przez: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Co trzeba zabrać| ze sobą na górską wyprawę?

Górskie wycieczki mają od dawna wielu fanów. Wiele osób bardzo ceni sobie opcję obserwowania górskich krajobrazów, jest także sporo fanów wspinaczki górskiej. Popularność tego typu sposobów spędzania czasu nie zmalała również obecnie. Współcześnie jednak istnieją większe możliwości w zakresie sprzętu, który trzeba mieć ze sobą wybierając się w wyżej położone tereny.
książka
Oprawcowane przez: Gerhard Giebener
Na podstawie: http://www.flickr.com

W ciągu wyszukiwania pomysłów na prezenty i wykonywaniu sprawunków inetrnet jest niezmiernie pomocny

Na obecną chwilę coraz nagminniej i chętniej decydujemy się wykonywać kupowanie w sieci. Nabywamy nadzwyczaj różne produkty, od artykułów spożywczych zaczynając, a na specjalistycznych załatwieniach kończąc.
Gry PC
Oprawcowane przez: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poszukujesz prezentu dla kilkunastoletniego syna? Gra komputerowa to idealny wybór

Niedługo święta Bożonarodzeniowe, a ty nadal nie masz prezentu dla swego nastoletniego syna? A może za kilka dni będą jego urodziny i również masz spory kłopot z odpowiednim upominkiem? Naturalnie mógłbyś go spytać, co chciałby dostać, lecz w ten sposób pozbawimy go niespodzianki.
Góry zimą
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Pasja na bardzo dużym pułapie

Każdy człowiek posiada jakiekolwiek hobby i specjalne zainteresowania. Niezależnie od tego jaki tryb życia wiedzie, czy ma pracę siedzącą czy fizyczną, lubi oddawać się swoim upodobaniom. Zdołają one posiadać wieloraki profil.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.