Transport
lotnisko
Oprawcowane przez: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy parking przy lotnisku Wrocław – kilka porad

Wrocławskie lotnisko jest jednym z najważniejszych polskich lotnisk międzynarodowych, co roku obsługuje miliony podróżnych. W pobliżu lotniska znajduje się mnóstwo parkingów. Na co zwracać uwagę przy wyborze miejsca, w którym pozostawimy nasz samochód?
autobus

W jakie zakątki najczęściej podróżują nasi rodacy w ramach zbiorowych wycieczek i dlaczego na takie eskapady nie jadą własnymi samochodami

Wycieczka grupowa najczęściej łączyć się będzie z wyjazdem do miejsc świętych, czyli do sanktuariów zlokalizowanych w różnych zakątkach Polski, a również na całym globie. Takie wypady są organizowane dość spontanicznie przez radę parafialną i adresowane są zazwyczaj do emerytów, którzy wykazują się większą religijnością niż reprezentanci młodego pokolenia, a poza tym, co warto zaznaczyć, mają więcej czasu na takie eskapady.
samolot
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają chęć i temu podobne aspekty.
komunikacja miesjka, wnętrze autobusu
Oprawcowane przez: shrinkin'violet
Na podstawie: http://www.flickr.com

najbardziej wygodny przewóz - czyli podróż taryfą

Jest niemało sytuacji, gdy dobrym rozstrzygnięciem jest skorzystanie z przewozu taksówką.
Bus
Na podstawie: www.minitrans-busy.pl

Podróże do Holandii bądź Belgii to dla ciebie codzienność? Skorzystaj z atrakcyjnej propozycji busów

Nie każdy może pracować w Polsce. Zbyt wysoki poziom bezrobocia jest powodem tego, że wielu ludzi musi wyjeżdżać za granicę, aby zarobić na rodzinę i móc cieszyć się spokojnym bytowaniem. Niestety wiąże się to ze stałymi podróżami. Jeśli i ciebie interesuje transport osób do Holandii bądź innego kraju, powinieneś skorzystać z atrakcyjnej oferty busów. Dlaczego?
samochód BMW
Oprawcowane przez: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Środki lokomocji – które z nich są dziś najbardziej powszechne i czemu dobrze jest wybierać rozwiązania przyjazne środowisku?

W przeszłości, podróż pomiędzy Europą a Ameryką trwała naprawdę długo oraz była realizowana wyłącznie za pośrednictwem statków, natomiast podróżowanie lądem z reguły wymagało zastosowania konia, wozu, a w następnym okresie także pociągów. Dopiero pojawienie się samochodów zmieniło transport i spowodowało, że współcześnie można podróżować naprawdę szybko oraz przede wszystkim – komfortowo.
widok z samolotu
Oprawcowane przez: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poznaj swe prawa - ta wiedza może się przysłużyć

Przede wszystkim przy zakupie biletu zbywca nie może wymagać od ciebie wyższej opłaty wyłącznie ze względu na obywatelstwo lub punkt kupna biletu. Po drugie przysługują Ci także prawa w razie pojawienia się komplikacji.
Bus, podróżowanie
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Jak taniej podróżować po Starym Kontynencie?

W owym artykule zostaną omówione najistotniejsze sposoby podróżowania po Starym Kontynencie. Czyli w jaki sposób szybko, komfortowo, bez żadnych problemów, a na dodatek relatywnie niedrogo poruszać się po tym niezmiernie pięknym kontynencie?
bus
Oprawcowane przez: Vasconium
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ekspresowy, tani i wygodny bus zagraniczny

Częste kontakty handlowo-usługowe, ruch turystyczny , jak również wielkie zaciekawienie pracą w Niemczech sprawia, iż rynek transportowy skoncentrowany na przewozie ludzi do Niemiec cieszy się dużym zainteresowaniem. Ze względu na kontakty usługowe, które się nawiązują z coraz innymi stronami świata, dosyć ważny staje się transport zagraniczny, a Niemcy to jeden z najkorzystniej działających pod względem gospodarczych sąsiadów Polski. Nic dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje zaufanych firm, które na bieżąco organizują szybkie, wygodne przejazdy do Drezna, Berlina i następnych powszechnych regionów Niemiec.
Wrocław nocą
Oprawcowane przez: the BRT
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, chcąc przyjemnie wypocząć we Wrocławiu?

Podróże są nieodłączną częścią naszego życia. Jeździmy do bliskich, na wypoczynek oraz w celach biznesowych, dlatego zamawialiśmy niejedno miejsce noclegowe i nieco na ten temat wiemy. Jeśli jednak już nieraz spotkała cię nieprzyjemna niespodzianka i chcesz uniknąć problemów, musisz zorientować się, co brać pod uwagę przed wyjazdem, by urlop był przyjemnością.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.