Transport
autokar
Oprawcowane przez: Jason Lawrence
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wynajem autokarów stał się bardzo popularny i w różnych okolicznościach się korzysta z usług firm transportowych

Regularne linie autobusowe czy kolejowe niestety nie docierają do wszystkich miejsc, więc jeśli ktoś będzie chciał większą grupą dojechać tam, gdzie nic nie kursuje, to pomyśleć powinien o wynajmie autokaru lub busa. Oferta firm przewozowych jest niezwykle obszerna w tym zakresie, można bez najmniejszego problemu zamówić zarówno 8-osobowy bus do zawiezienia grupy znajomych, jak też wygodny, klimatyzowany autobus na sześćdziesiąt miejsc na szkolną wycieczkę. A okazji na takie wyjazdy raczej nie zabraknie.
lotnisko
Oprawcowane przez: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy parking przy lotnisku Wrocław – kilka porad

Wrocławskie lotnisko jest jednym z głównych międzynarodowych lotnisk w Polsce, każdego roku obsługuje miliony podróżnych. Dookoła lotniska znajduje się wiele parkingów. Na co zwracać uwagę przy doborze miejsca, w którym pozostawimy nasze auto?
widok z samolotu
Oprawcowane przez: Barney Moss
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poznaj swe prawa - ta wiedza może się przysłużyć

Przede wszystkim przy kupnie biletu sprzedawca nie powinien wymagać od ciebie wyższej ceny wyłącznie ze względu na narodowość albo miejsce kupna biletu. Po drugie przysługują Ci też prawa w razie pojawienia się problemów.
samolot
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Podróże po świecie tanio oraz wygodnie

Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, zwykle stajemy przed kolejną decyzją -, jaki środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie samochodem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, postojów gdy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne kwestie.
bus
Oprawcowane przez: Vasconium
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ekspresowy, tani i wygodny bus zagraniczny

Częste kontakty handlowo-usługowe, turystyka oraz wielkie zainteresowanie pracą w Niemczech sprawia, iż rynek transportowy skoncentrowany na przewozie osób do Niemiec cieszy się wielkim zainteresowaniem. Ze względu na kontakty handlowe, jakie są nawiązywane z coraz różniejszymi stronami świata, dosyć ważny staje się transport zagraniczny, a Niemcy to jeden z najkorzystniej funkcjonujących pod względem ekonomicznych sąsiadów Polski. Nic dziwnego, że coraz więcej osób poszukuje godnych uwagi firm, jakie systematycznie organizują szybkie, pełne komfortu przejazdy do Drezna, Frankfurtu i innych powszechnych rejonów Niemiec.
Wrocław nocą
Oprawcowane przez: the BRT
Na podstawie: http://www.flickr.com

O czym trzeba pamiętać, chcąc przyjemnie wypocząć we Wrocławiu?

Podróże to nieodłączna część naszego życia. Jeździmy do bliskich, na wakacje i w celach służbowych, dlatego rezerwowaliśmy sporo miejsc noclegowych i co nieco na ten temat wiemy. Jeśli jednak już niejednokrotnie spotkała cię niemiła niespodzianka i chciałbyś uniknąć problemów, powinieneś wiedzieć, co brać pod uwagę przed wyjazdem, aby wczasy były przyjemnością.
komunikacja miesjka, wnętrze autobusu
Oprawcowane przez: shrinkin'violet
Na podstawie: http://www.flickr.com

najbardziej wygodny przewóz - czyli podróż taryfą

Jest dużo sytuacji, gdy odpowiednim rozstrzygnięciem jest skorzystanie z przewozu taryfą.
autobus

W jakie zakątki najczęściej podróżują nasi rodacy w ramach zbiorowych wycieczek i dlaczego na takie eskapady nie jadą własnymi samochodami

Wycieczka zbiorowa najczęściej łączyć się będzie z wyjazdem do miejsc świętych, czyli do sanktuariów położonych w różnych zakątkach naszego kraju, a także na całym świecie. Takie wypady bywają organizowane w sposób dość spontaniczny przez radę parafialną i adresowane bywają zazwyczaj do emerytów, którzy wykazują się większą pobożnością niż przedstawiciele młodego pokolenia, a dodatkowo, co warto podkreślić, mają więcej czasu na takie wycieczki.
samochód BMW
Oprawcowane przez: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Środki lokomocji – które z nich są dziś najbardziej powszechne i czemu dobrze jest wybierać rozwiązania przyjazne środowisku?

W przeszłości, podróż pomiędzy Europą a Ameryką trwała bardzo długo i była realizowana wyłącznie za pośrednictwem statków, z kolei podróżowanie lądem najczęściej wymagało wykorzystania konia, wozu, a w kolejnym okresie także pociągów. Dopiero wypuszczenie samochodów odmieniło transport i spowodowało, że dzisiaj można podróżować rzeczywiście szybko i przede wszystkim – komfortowo.
bus_ikonografika

5 rozwiązań na okazyjny przewóz osób

W dzisiejszych czasach należy zawsze troszczyć się o świetny i pewny transport, zwłaszcza, gdy odbywa się on zagranicą. Wynająć takich ludzi, którym będzie można bez obaw zaufać. Czy najpewniej zakupić niedrogi, lecz nie do końca godne zaufanie usługi logistyczne czy też rekomendowane propozycje firm, rozumiejących naprawdę dobrze na czym polega doskonały transport osób do Holandii.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.