Wydawnictwa
książki
Oprawcowane przez: Jaka Santana
Na podstawie: http://www.flickr.com

Śnisz o tym, by zostać pisarzem i wydawać książki? Przedstaw swe dzieło w dobrym wydawnictwie

Literatura raduje się w Polsce wzrastającym zainteresowaniem, badania rynku mówią, że coraz więcej osób: tak i dzieci, jak i dorosłych, sięga po książki. Nie brakuje również osób, które chciałyby pewnego dnia zostać rozpoznawanymi autorami i będą prezentować swe książki na spotkaniach z czytelnikami. Czy jest sposób, aby spełnić takie marzenie? Oczywiście, że tak!
książki
Oprawcowane przez: Les Chatfield
Na podstawie: http://www.flickr.com

Optymalne propozycje dla wszystkich zaciekawionych debiutem pisarzy

W tych czasach sporo osób rozmyśla o tym, aby wydać napisaną przez siebie książkę. Trzeba przyznać, że współcześnie nie jest to trudne zadanie, ponieważ każdy początkujący pisarz może oczekiwać wielu korzystnych rozwiązań. Z ich pomocą uda nam się w mgnieniu oka urealnić swoje marzenia dotyczące literackiego debiutu, co być może stanie się znamienne w kontekście dalszej kariery.
książka
Oprawcowane przez: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zastanawialiśmy się jak wydać ebooka? Sprawdź jakie mamy porady

Książki elektroniczne zdobywają coraz więcej zwolenników

Jeszcze niedawno chcąc czytać jakąś książkę, trzeba było ją nabyć, albo pożyczyć z biblioteki. Jeżeli była gruba oraz naprawdę masywna, to musieliśmy zrezygnować z zabierania jej w podróże, nie chcąc dźwigać ten ciężaru.
księgarnia
Oprawcowane przez: Ben Schumin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wydawnictwo internetowe posiada w Polsce niezwykłą renomę

Wydawnictwo internetowe, to aktualnie jedno z wielkich wydawnictw, jakie promuje książki, podręczniki i wszelkie pozostałe produkty naukowe, jakie umożliwiają rozwijać się wielu ludziom. Oczywiście funkcjonowanie wydawnictwa wiąże się z wykonywaniem wielu różnorodnych działań, które w dużym stopniu powiązane są stricte z czynnościami biznesowymi. W Polsce to wydawnictwo działa na dużą skalę, gdyż praktycznie większość podręczników dla szkół wszelkiego typu jest polecane w sprzedaży, oczywiście za pośrednictwem tego wydawnictwa.
self publishing
Na podstawie: flickr.com

Napisałeś książkę i myślisz, co następnie zrobić – zobacz, jakie są wyjścia

Zarówno w RP, jak i wszędzie indziej, jest gigantyczna liczba ludzi, którzy uwielbiają pisać. Wielu z nich nie jedynie o tym marzy, nie jedynie to kocha, lecz naprawdę to robi. Ani się obejrzeć, a rodzi się top poezji, zbiór opowiadań, czy powieść. W człowieku rodzi się wtedy duma ze stworzonego dzieła. Jednakże co zrobić, by praca nie poszła na marne, aby nie pozostała w szufladzie?
Książka
Oprawcowane przez: nkzs
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Rozwijanie umiejętności wysławiania się na najwyższym poziomie

Najcenniejsze w opinii czytelników książki to niewątpliwie klasyka. Książki, które są szczególnie aktualnie rozchwytywane na rynku książkowym, nabyć można w zrównoważonych cenach. Mogą się okazać znakomitym towarzyszem w czasie niekończących się, jesiennych wieczorów. Zdaje się, jakoby nasze społeczeństwo czytało stopniowo coraz mniej, co jest bardzo złym znakiem nie tylko dla autorów oraz wydawnictw, ale przede wszystkim o naszych możliwościach intelektualnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.