Szkolenia
Restauracja
Oprawcowane przez: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com

Organizacja szkoleń to coraz bardziej znana praktyka. Razem z tym rośnie też poziom miejsc, gdzie można przeprowadzać szkolenie

Należy przyznać, że coraz bardziej pokaźne jest w naszym kraju zapotrzebowanie na usługi konferencyjno-gastronomiczne. Wynika to na pewno z dużej ilości czynników, pośród których najistotniejsze są te mające związek z różnymi szkoleniami, z rozwojem, z firmowymi konferencjami. W tym sensie konieczną częścią takiej bazy szkoleniowej jest też hotelarstwo, to znaczy hotele o odpowiednim komforcie, w których mogą spać goście przyjeżdżający na konkretną konferencję.
Wystąpienie publiczne
Oprawcowane przez: AlphaLab Startup Accelerator
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wystąpienia publiczne – jakie są dziś niezbędne elementy świetnej prezentacji?

Dużo osób obawia się wystąpień publicznych i ocen, które są z tym najczęściej związane. Tymczasem, pokazanie się szerokiej publiczności nie musi być takie kłopotliwe kiedy stosuje się kilka łatwych zasad.
event
Oprawcowane przez: TechCrunch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Tego typu szkolenia, jak kurs event manager cieszą się obszernym zaciekawieniem i zapewniają dobrą przyszłość

Praca jest na obecną chwilę jedną z najpotrzebniejszych rzeczy, jakie musi mieć w swoim egzystowaniu każdy człowiek, dlatego że przynosi ona finanse nie tylko na nasze wyżywienie, ale także na udźwignięcie całej naszej familii.
Rafał Rutkowski
Oprawcowane przez: Teatr Buffo
Na podstawie: Teatr Buffo

Jak organizowane są kursy paralotniowe?

Paralotnie są coraz bardziej rozpowszechnione, a szkolenia pozwalające na latanie wybierane przez coraz większą liczbę chętnych. Czy każdy może uczestniczyć w kursie? Jakie trzeba posiadać umiejętności? Głównie jest to dziedzina sportu dla osób dorosłych, ale mogą w nich uczestniczyć osoby, które ukończyły 15 lat, lecz posiadają pisemną zgodę opiekunów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.