Wakacje
zwiedzanie
Oprawcowane przez: Isa Ruiz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju sekrety skrywa Olsztyn? Co można zwiedzić w tym interesującym mieście? Czy warto tu zamieszkać?

Jest jednym z tych miast, którego w trakcie zwiedzania Warmii pominąć nie możemy. Olsztyn, największe miasto regionu, może zachwycić każdego. Jakie obiekty zasługują w tym mieście na szczególną uwagę?
morze
Oprawcowane przez: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ten, kto wybiera się na wczasy, powinien wyszukać na miejscu odpowiednie noclegi

Ciężko wyobrazić sobie, by jechać na urlop i nie mieć planów na to, gdzie będziemy mieszkać. Zwłaszcza jeśli wybieramy się z szkrabami.


Ten, kto wybiera się na wczasy, powinien wyszukać na miejscu odpowiednie noclegi

Jeżeli jesteśmy studentem i kochamy się włóczyć po wybranym kraju, to może wolimy taki styl podróżowania, w którym nic nie jest pewne.
morze sopot
Oprawcowane przez: tinyfroglet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Morze nie tylko latem - Sopot dobrze odwiedzić także zimą

Nowoczesny styl życia bardzo źle odbija się tak na ogólnym stanie organizmu, jak i więzach z najbliższymi. Mnóstwo czasu musimy siedzieć w pracy. Bardzo często jesteśmy zmuszeni pracować po godzinach albo brać dodatkowy etat, żeby dorobić do wypłaty. Kiedy powracamy do domu, jesteśmy wymęczeni i rozdrażnieni.
problemy techniczne
Oprawcowane przez: Anton Strogonoff
Na podstawie: http://www.flickr.com

uzyskać odszkodowanie za odwołany lot?

Z uwagi na wygodę oraz sprawność loty samolotem są coraz bardziej powszechne. Jednak, jak to we wszystkich środkach lokomocji zdarza się, lot może zostać odwołany. Na szczęście w wspomnianej okoliczności podróżującemu przypadają szczególne uprawnienia.
Wyprawy w góry
Na podstawie: http://www.citypictures.net/

Komfortowe i niedrogie domki oraz apartamenty w górach

Nie ma za wielu odpowiedniejszych miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednakże piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Trzeba także wiedzieć, że czymś bardzo istotnym jest to by dla osób udających się w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar komfortowe, a jeszcze oprócz tego niezbyt drogie. Co zatem może zrobić taka osoba, która poszukuje porządnych oraz relatywnie niedrogich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?

W jaki sposób lubimy spędzać wakacje?

Letnia pogoda dopisuje. Słońce wreszcie mocno przygrzewa, a my możemy rozpocząć pakowanie walizek na nadchodzące dużymi krokami wczasy. Nie byliśmy w stanie się doczekać tej chwili. O urlopie marzyliśmy już od wielu miesięcy. Mamy już po dziurki w nosie codziennych powinności. W pracy każdą wolną chwilkę spędzamy na oglądaniu nowych katalogów agencji turystycznych, wymyślając przy tym podróż naszych marzeń.
grecja, wycieczki
Na podstawie: http://www.travelshops.pl

Gdzie można znaleźć najciekawsze propozycje na wakacje?

Organizujący wyjazdy prześcigają się w kreowaniu ciekawych ofert wyjazdowych pod kątem osób z rozmaitymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są niezwykle rozbudowaną bazą możliwości, z tego też powodu każdy myślący o wczasach czy to samotnie, czy z rodziną lub bliskimi może znaleźć coś dla siebie. Bardzo korzystne pod względem ceny oferty są świetną szansą na zaczerpnięcie paru dni relaksu w doborowym towarzystwie oraz wyrwanie się razem z miasta. Rekreacja i wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, więc warto ustalić swe preferencje i rozpocząć poszukiwania już teraz!
wodospad - Bieszczady
Oprawcowane przez: Pawel
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zimą jest najkorzystniejszy moment, by uciec gdzieś, gdzie jest ciepło — może na Cypr?

Znaczny procent rodaków nie lubi zimy. Myślą wówczas o lecie. A gdyby tak lato przyszło wcześniej niż normalnie?


Zimą jest najkorzystniejszy moment, by uciec gdzieś, gdzie jest ciepło — może na Cypr?

Ucieczka do ciepłego kraju w środku naszej zimy to świetny pomysł.
Wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyjątkowe wczasy, na które czekaliśmy całą zimę

Lato lubimy z bardzo wielu powodów. Przede wszystkim, na ciepłą pogodę czekamy całą zimę. W tym roku zima bardzo dała nam się we znaki. W ciemne, zimowe wieczory oglądaliśmy zdjęcia z poprzednich wczasów i próbowaliśmy się ogrzać wspomnieniami.
Karpacz, kościółek drewniany
Oprawcowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wypoczynek w polskich miastach

W Polsce istnieje wiele miejscowości, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z rozmaitych czynników. Są to przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroki przyciągają turystów. Bywają to także walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład występowanie wód termalnych czy mineralnych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.